سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پوشاک عیدانه با آفر ویژه با پیام کوتاه

13 اسفند 1399 646 0 0

(حراج ویژه خرید  لباس عید تا ۸۰ درصد تخفیف) چقدر دیدن یک پیامک با چنین جمله می‌تواند باعث خوشحالی و ذوق  افراد در خرید عیدانه باشد.؟؟؟

 

در روزهای آخر سال همه مردم مشغول خرید عیدانه خود هستند اما با شلوغی خیابان ها و مسیرهای طاقت‌فرسا، اتلاف وقت، منع رفت و آمد، خطر بیماری کرونا، همه دست در دست هم داده اند و  از لذت خرید کاسته شده است.

 

 

اما سامانه پیام کوتاه شیراز برای همه مردم ایران از جمله صنف پوشاک زنانه، مردانه و بچه گانه، پیشنهاد شگفت انگیزی دارد و آن هم تبلیغات اس ام اسی است، یعنی با  خرید کمترین تعرفه پیام کوتاه، برای مردم شهر خود تبلیغات پیامکی ارسال کنید و با قرار دادن لینک سایت خود تمامی محصولات خود را به نمایش بگذارید و با گفتن جزئیات کامل و ابتکارات خلاقانه نظیر  تخفیف روی اجناس و یا تخفیف ویژه روی سبد خرید، هم فروش خوبی داشته باشید و هم اینکه  می توانید به تنظیم بازار و کاهش هزینه های خانوارها در روزهای پایانی سال کمک شایانی کنید.

 

برای اینکه در این حراج پایان فصل شرکت کنید کافی است به سایت سامانه پیامک شیراز مراجعه کنید و با خرید پنل پیامک شیراز و ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی انبوه به مردم، کالای خود را معرفی کنید و با قرار دادن لینک در پیامک تبلیغاتی، بخش‌هایی را طراحی کنید که کاربران از  متنوع بودن محصولات شما باخبر شوند و برای خرید از کارت های  بانکی عضو شتاب  استفاده کنند.

 

پیام رسون با آگاهی بر این موضوع که، خرید اینترنتی یکی از تجربه های لذت بخش انسان معاصر است، تصمیم دارد که برای تشویق صنف پوشاک از فروش حضوری به آنلاین و تغییر استراتژی، به آنان  یک فرصت استثنایی دهد و با قرار دادن تخفیف ۹۰ درصدی روی خرید پنل پیامک شیراز برای اصناف پوشاک، به آنها تجربه فروش اینترنتی نیز هدیه بدهد.

و این تخفیف از 15 تا ۲۹ اسفندماه با تخفیف ۹۰ درصدی شامل تمامی اصناف پوشاک می شود که از نمایندگی پیامک شیراز خرید کنند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر از نحوه خرید پنل پیامک شیراز از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب