سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پیامک چند رسانه ای

18 فروردین 1400 1516 0 0

 

 

پیامک چند رسانه ای به عنوان یک سرویس پر کاربرد سال هاست که در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته است . به همین منظور امروز سامانه پیام کوتاه شیراز قصد دارد شما عزیزان را بیشتر با پیامک چند رسانه ای آشنا کند ، پس تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید .

 

پیامک چند رسانه ای : 

پیامک چند رسانه ای یا همان MMS  یکی ار پر کاربرد ترین ابزار ارسال پیامک در شبکه های موبایلی است . حال علت محبوبیت این سرویس آنست که هیچ محدودیت متنی در ارسال اس ام اس تبلیغاتی ندارد . همچنین این سرویس امکان آن را دارد که شما همراه با ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه خود ، عکس ، فیلم و صدا نیز ارسال کنید . 

همین قابلیت های ویژه باعث شده  که با استفاده از ارسال پیامک ، شانس دیده شدن برندها چندین برابر افزایش پیدا کند .حال میتوانید این تجربه شگرف را با پیام رسون تجربه کنید و برندتان را به همگان بشناسایید .

 

تفاوت sms و msm : 

پیام کوتاه متنی < sms > و پیام کوتاه چند رسانه ای < mms >هر د و بر یک بستر هستند و به صورت متنی ارسال میشوند با این تفاوت که در پیام کوتاه چند رسانه ای هیچ محدودیتی برای تعداد کارکتر وجود ندارد اما موضوعی که باعث محدودیت در عرضه این سرویس شده است این است که برای استفاده از خدمات mms باید به اینترنت دسترسی داسته باشید. 

از دیگر تفاوت های mms با sms میتوان به هزینه های آن اشاره کرد که هزینه برای پیام کوتاه چند رسانه ای بیشتر از پیام کوتاه متنی است . همچنین سرعت انتقال mms کمتر از sms  است .اما در رسانه های پیشرفته مانند نمایندگی پیام کوتاه شیراز با داشتن امکانات ویژه این شرایط را برای کاربران فراهم کرده که بتوانند پیام کوتاه چند رسانه ای را به صورت انبوه و با سرعت بالا ارسال کنند . 

 

کاربرد پیامک چند رسانه ای در تبلیغات اس ام اسی

یکی از عوامل موفقیت ، متمایز بودن با دیگران است . اگر برای کسب و کار خود از بهترین روش تبلیغ یعنی تبلیغات پیامکی استفاده میکنید ، میتوانید از قابلیت های mms هم بهره مند شوید و خود را از رقبایتان متمایز کنید چراکه در یک تبلیغ شما هم از متن ، هم تصویر ، و هم صدا استفاده کرده اید و همه ی  حواس مشتری را به خود جلب کرده اید .

این مژده را نیز به شما بدهیم که برای فعالسازی mms به فعالسازی تبلیغات پیامکی ایرانسل و همراه اول وجود ندارد و صرفا فعال بودن این سرویس روی خط افراد برای دریافت پیامک های انبوه و چند رسانه ای کافیست . 

 

امروز با یکی دیگر از خدمات پیام رسون آشنا شده اید و میتوانید برای کسب و کارتان به پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه اعتماد کنید و برای خرید پنل پیام کوتاه شیراز همین حالا اقدام کنید .

 

جهت خرید پنل پیامک شیراز از سامانه پیامک شیراز اینجا را کلیک کنید .

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب