سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پیامک چیست ؟

27 اردیبهشت 1400 2084 0 0

همه ما با کلمه اس ام اس یا پیامک یا  پیام کوتاه آشنا هستیم، اما اگر کسی در مورد تاریخچه اس ام اس چیزی بپرسد شاید کمتر کسی باشد که بتواند به آن پاسخ دهد.

 

امروز ما در این مقاله که توسط تیم تحریریه سامانه پیامک شیراز نوشته شده است می‌خواهیم در مورد تاریخچه پیامک کمی بیشتر آشنا شویم، پس اگر به آن علاقه‌مند هستید تا پایان این مقاله با پیام‌رسون همراه باشید.

 

 

پیامک چیست؟

 

پیامک یا اس ام اس به معنای سامانه پیام کوتاه که سرویسی برای تبادل پیام های متنی از طریق تلفن همراه و بعضی از مواقع با رایانه است، تعریف می‌شود.

 

پیام کوتاه عبارتی است که برای سرویس پیام های متنی استفاده می شود یا به عبارت ساده تر یک روش ارتباطی است که متن را بین تلفن همراه یا از یک رایانه به یک تلفن همراه  دیگر ارسال می کند و معمولاً روی یک شبکه سلولی ارسال می شود.

پیامک  یکی از پرسودترین موارد برای شرکت مخابرات است و توانسته سهم زیادی را در شرکت مخابرات در بر گیرد.

 

این پیامک یا همان اس ام اس اولین بار در دسامبر 1992 از یک رایانه که در انگلستان بوده است ارسال شده و بعد از آن از سال 1381 وارد ایران شد و در همین حوالی، رفته‌رفته محبوبیت زیادی بین مردم جهان را به خود اختصاص داد.

 

مخترع این واژه، یعنی پیامک، مت مکونن است که ایده ارسال پیامک از طریق شبکه موبایل را مطرح کرده بود.

 

جالب است بدانید در زمان هایی که شما با تلفن همراه خود صحبت نمی‌کنید دائماً تلفن شما در حال تبادل اطلاعات با کانال کنترل مخابرات است و روش کار آن بدین صورت است که کانال کنترل، راه را برای ارسال و دریافت پیامک فراهم می‌کند و هنگامی که کسی به شما پیامک ارسال می‌کند پیامک از طریق smsc به کانال کنترل جریان می‌یابد و بعد در تلفن شما به عنوان یک بسته کوچک از داده ها ارسال می شود.

 

این مقاله یک بیوگرافی خیلی ساده و قابل فهم برای تمام عزیزانی است که از نمایندگی سامانه ارسال  پیامک استفاده می‌کنند و از آن خرید پنل پیامک انجام می‌دهند و طوری نگارش شده که برای همگان قابل فهم باشد.

 

جهت خرید پنل پیام کوتاه شیراز از نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب