سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

چرا کسب و کار شما به اس ام اس انبوه نیازمند است؟؟؟؟

3 خرداد 1397 863 0 0

چرا کسب و کار شما به اس ام اس انبوه نیازمند است؟؟؟؟

نمایندگی پیامک

ارسال پیامک انبوه  یک راهکار مناسب برای تمامی موقعیت ها نیست. در عوض، می تواند برای بسیاری از موارد مختلف و برای سازمان ها در هر اندازه مفید باشد. متن ارسالی یک ابزار قدرتمند برای ارتباط با مخاطبین شما است که دارای درصد باز شدن بالای 98٪ میباشد و این تقریبا یک مقدار جهانی است، به ویژه در میان گروه های سنی جوان تر. سیستم های ارسال پیام کوتاه آنلاین مانند پنل اس ام اس شیراز به شما اجازه می دهند تا از لپ تاپ و یا تلفن همراه خود به هزاران نفر با حداقل تلاش پیامک انبوه و اس ام اس های تبلیغاتی ارسال داشته باشید.

پنل اس ام اس ما دارای نسخه وب و دو اپلیکیشن (اپلیکیشن سامانه پیامک پیام رسون و اپلیکیشن پیام رسان آنلاین) جهت ارسال و دریافت پیام کوتاه درراستای سهولت بخشی به امور می باشد.

 حالا چگونه می توانید آن را برای امور خود به کار برید؟ بیایید راه های کلیدی را بررسی کنیم که کسب و کارها و سازمان های غیر انتفاعی ازارسال  پیام کوتاه سود می برند.

1. اطلاعیه ها - به سرعت در یک لحظه توسط تعداد کثیری دریافت می گردد.

اگر کسب و کار شما نیاز به ارسال اطلاعیه ها و یا یادآوری به بسیاری از افراد مختلف نیازمند است، پیام کوتاه راه بسیار خوبی برای انجام این کار است. بهره وری را با این نوع ارسال اس ام اس افزایش دهید:

اطلاعیه های تحویل

یادآور رویداد

درخواست داوطلبان

2. تبلیغات - مطمئن شوید که پیشنهاد شما با مشتریان شما ارتباط دارد و برای آن ها کاربردیست

اگر چیزی را به فروش میرسانید، بازاریابی چیزی است که کلید موفقیت شماست. به دلیل دستاوردهای چشمگیر آن، ارسال پیام کوتاه انبوه می تواند به شما کمک کند که مشترکان متمایل پیام شما را دریافت کنند. کسب و کار را با این نوع پیام های نوشتاری انجام دهید:

تبلیغات

تخفیف های ویژه

اطلاعیه های فروش

پیشنهادات محدود مدت

3. مختصات - فرآیندهای داخلی خود را به صورت روانتر اجرا کنید

آیا مدیریت کارکنان و فروشندگان خود یک نقطه استراتژیک است؟ متن ارسالی می تواند با آن ها کمک کند. شرکت ها اغلب از ارسال پیامک های انبوه  برای برقراری ارتباط در مورد وظایف، صدور صورت حساب و مهلت،  استفاده می کنند. عملکرد توابع داخلی خود را با این نوع پیام های متنی بهبود دهید:

تغییر شیفت

گزارش هزینه به علت

مهلتهای صورتحساب

چه نوع پیامکی برای شما احساسی مناسب را به همراه دارد؟

به کارگیری و کارآیی بیشتر و افزایش بازدهی باید درهر سازمانی مورد توجه قرار گیرد. بر اساس این مثال ها، کدام پیام های متن به شما بیشتر کمک می کند. هر چه که نیاز دارید، می توانید پیام کوتاه را به استخدام خود درآورید.

اگر از بازاریابی پیامکی استفاده می کنید، ولی مطمئن نیستید که چگونه شروع به کار کنید، پیام رسون بهترین ارائه دهنده نمایندگی سامانه پیام کوتاه می تواند به شما کمک کند. مدیران پشتیبانی مشتریان ما کارشناسانی هستند که کسب و کار شما  را به سرعت حرکت می دهند تا بتوانید از پیام کوتاه استفاده کنید.

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب