سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

کارت ویزیت الکترونیک پیامکی

20 آذر 1399 643 0 0

آیا تا به حال به این فکر کرده‌اید که اگر مشتریان فقط از شما خدمات بگیرند به چه درآمدی خواهید رسید؟ 

چقدر مشتری داشته‌اید که در حال حاضر هیچ دسترسی به آن ها ندارید. اگر شما به عنوان یک فردی که خدمات مثبتی برای ارائه دارد، خوب فکر کنید متوجه میشوید که می توانید بدون هزینه های سنگین تبلیغاتی مشتریان ثابتی را برای خود داشته باشید و همواره و در همه زمان فعالیت خود را گسترش دهید. 
این روزها کلمه کارت ویزیت الکترونیک پیامکی زیاد به گوش می رسد که شاید خیلی از ما اطلاعات دقیقی در مورد آن نداشته باشیم، در واقع داشتن کارت ویزیت الکترونیک در کسب و کار ما معجزه نمی کند اما راه مناسب برای ارتباط پایدار با مشتری است. در اصل  کارت ویزیت الکترونیکی بر اساس مدیریت ارتباط با مشتری طراحی و برنامه‌ریزی شده است ما دو نوع کارت ویزیت داریم نوع اول urm است  که در بستر سیستم پیامکی مخابرات طراحی شده  و نوع دوم ‏ussd که در بستر ussd قرار دارد.
هدف کارت ویزیت الکترونیک:
 هدف از کارت ویزیت الکترونیک پیدا کردن مشتریان جدید نیست، بلکه هدف کارت ویزیت الکترونیک ایجاد ارتباط با مشتری است. مشتریانی که اولین بار به فروشگاه شما می آیند، می‌توانید با ایجاد یک  ارزش افزوده از مشتری بخواهید عدد ۱ را به سامانه پیامکی شما ارسال کند،تا شماره  موبایل این افراد در پنل پیامکی شما ذخیره شوند. در واقع مثل این می ماند که شما یک بانک شماره موبایل از افرادی که به فروشگاه شما مراجعه کرده‌اند دارید  و می توانید با ارسال پیامک تبریک تولد، کدهای تخفیف، مناسبت های مختلف،و... باعث بازگشت مجدد مشتری به سمت فروشگاه شوید. 
راه های استفاده از کارت ویزیت الکترونیک: شما می توانید با خرید سامانه پیامک بدون پرداخت هزینه جداگانه برای کلید واژه های مختلف مثل آدرس، کانال تلگرام و اینستا کلمات کلیدی متفاوتی را بسازید و از طریق ارسال پیام کوتاه به بانک شماره موبایل خود اقدام کنید. 
همانطور که گفتم شاید باید این کلید واژه ها را طوری طراحی کنید که بتواند بانک شماره موبایل مشتریان را جمع آوری کند، مثلاً اگر در آموزشگاه کنکور هستید ارسال پیامک انواع تبلیغاتی کار درستی نیست کافی است در وب سایت و همایش و بروشور ها از دانش آموزان کنکوری برای دانلود رایگان یک کتاب بخواهید که عدد ۱ را به سامانه پیامک شما ارسال کند تا از طریق ارسال پیامک لینک دانلود کتاب الکترونیک به صورت اتوماتیک برای مخاطب ارسال شود و در قبال این کار شما بانک شماره موبایل هدفمندی ویژه کنکوریان دارید.
مزایای استفاده از کارت ویزیت الکترونیک: 
برندسازی سریع و آسان و با پرستیژ بالا مشخصات کسب و کار خود را ارائه می‌دهید
حفظ ارتباط مداوم با مشتریان
جدا سازی و مشخص سازی مشتریان از طریق ثبت شماره
تبلیغات هدفمند و هوشمندانه با کمترین تعرفه ارسال پیام کوتاه
تبلیغات با استفاده از نمایندگی پنل پیام کوتاه با کمترین هزینه 
قابلیت ویرایش کارت ویزیت 
صفحه اختصاصی در وب بدون نیاز به طراحی سایت
شرایط استفاده از کارت ویزیت الکترونیکی پیامک شرکت اهورا اطلس فارس: 
ثبت نام در نمایندگی سامانه پیامک رایگان میباشد. 
استفاده از ماژول های پنل به مدت نامحدود رایگان است 
بعد از عضویت در سایت جهت تست کارت ویزیت الکترونیکی از منوی هوشمند اقدام کنید.
جهت سفارش پنل اس ام اس پیام رسون از اینجا اقدام کنید.

سفارش پنل پیام کوتاه

شماره های تماس
02128423301
09172172039

 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب