سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

کارهایی که جلوی پیشرفت شما را میگیرد

31 فروردین 1400 3186 0 0

علی رغم اینکه بیشتر متدهای بازاریابی دیجیتالی برای راحت تر شدن کار تبلیغاتی، بسیار انعطاف پذیری بالایی را نشان داده  اما همیشه امکان خطاهایی وجود داشته که اکثر مواقع سهوی بوده اما  باعث شده  تجارت شما از بالای قلۀ موفقیت به پائین پرت شود .  این اشتباهات و خطاها در بازاریابی پیامکی به تدریج به شهرت و اعتبار برند تجاری شما ضربه می زند، در نتیجه از اعتبار کمپین تبلیغاتی شما کاسته خواهد شد.

در این مقاله قصد داریم شما را با چند خطا و اشتباه که باعث میشود جلوی پیشرفت شما را بگیرد بپردازیم ، پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همرا باشید . 

 

اشتباه در املای یک کلمه : 

 

 

شاید این موضوع کمی بچگانه به نظر بیاید، اما مردم اشتباهات املایی را فراموش نمیکنند . این نوع اشتباه شما را در چشم مخاطبانتان تنبل، غیر حرفه ای و عجول نشان خواهد داد. برای پیشگیری  تبلیغاتی اس ام اسی خود را از پیش آماده و تنظیم کنید. این کار به شما این امکان را می دهد تا پیش از ارسال  پیامک تبلیغاتی  آن را دوباره مطالعه نمایید. همچنین میتوانید برای جلوگیری از بعضی تناقضات ، تایپ خود را به صورت پیش فرض قرار دهید تا سیستم بتواند به صورت خودکار املا درست را ثبت کند . 

 

استفاده زیاد از کلمات اختصاری:

اختصار یا کوته‌نوشت در اصطلاح یعنی  گوینده منظور خود را با کمترین الفاظ بیان کند، بی آنکه در تفهیم معنی خللی وارد کند . این کار اغلب با حذف به قرینهٔ کلمات یا آوردن مَثَل صورت می‌گیرد

بهتر است که از کلمات اختصاری در پیامک های خود زیاد استفاده نکنید. حال این کلمات چه فارسی باشند یا چه انگلیسی. در برخی از موارد استفاده از این کلمات قابل قبول است، اما اگر پیامک شما شامل تعداد زیادی از کلمات اختصاری باشد، نشانگر غیر حرفه ای بودن شماست.

 

عدم قرار دادن کوپن تخفیف:

 

شاید به نظرتان مسخره باشد ، اما این اتفاق بارها تکرار شده است. بارها دیده  شده است که بسیاری از کاربران ما برای محصولات خود به خوبی ارسال پیام کوتاه تبلیغاتی داشته اند ؛ اما فراموش کرده اند که کوپن تخفیف را برای مشتریانشان ارسال کنند. این کار می تواند ضرر سنگینی را برای تجارت شما داشته باشد، زیرا شما هرچه تلاش خواهید کرد بهبودی در میزان فروش خود نخواهید دید.در واقع شما باید برای خرید اول هر مشتری  انگیزه به وجود اورید و زمانی که خودتان را تثبت کردید ، مشتری بدون کوپن تخیف نیز به سراغ شما خواهد آمد .

 

قرار دادن طریقۀ ارتباط و نحوه سفارش : 

هر  تبلیغات پیامکی  تنها باید یک هدف داشته باشد. برای هر تبلیغات پیامکی  خود چندین پیشنهاد و تخفیف ارائه ندهید، یک عدد تخفیف کافیست. برای مثال اگر رستوران دارید، به مشتریان خود پیشنهاد دهید: "اگر امروز به رستوران بیایید، 10% تخفیف شامل خریدتان خواهد شد، همچنین می توانید بال مرغ خود را به رایگان سفارش دهید". این نمونه از متن تبلیغات اس ام اسی حواس مخاطبانتان را پرت می کند. سامانه پیام کوتاه شیراز پیشنهاد میکند به همین یک جمله اکتفا کنید و مشتری را گیج نکنید و بعد از اعلام پیشنهادتان نحوه ارتباط و سفارش را عنوان کنید .

همچنین میتوانید برای اینکه روی مخاطبتان تاثیر ویژه ای بگذارید ، در متن تبلیغات پیامکی خود اعلام کنید که در صورت عدم رضایت هزینه به شما باز گرداننده میشود .

 

این موارد نمونه هایی از اشتباهات رایج میباشد که می تواند اعتبار برند شما، شهرتتان و میزان وفاداریتان را زیر سوال ببرد. در طولانی مدت، مردم دیگر اهمیتی برای خبرنامۀ پیامکی تان قائل نخواهندبود . زیرا ارزش و اعتباری در آن نمی بینند.

 

پس به توصیه های نمایندگی سامانه پیام کوتاه توجه کنید و با رعایت آنها برندتان را در ذهن ها ماندگار کنید . 

جهت خرید پنل پیام کوتاه شیراز از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام  کنید . 

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب