سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیامک ویژه آزمایشگاه

1400-10-19 00:09:44 1008 0 0

پیامک یک ابزار بسیار قدرتمند است که برخلاف تصور می تواند کمک بسیار زیادی را در هر صنفی داشته باشد برای مثال کاربرد پنل پیامک برای آزمایشگاه‌ .

آزمایشگاه های در سطح شهر جز یکی از مشاغل پر رفت و آمد هستند که برای جلوگیری از ازدحام و شلوغی بیش از حد باید یک برنامه‌ریزی درست و دقیق داشته باشد و بتوانند برای جلوکیری از انتقال ویرووس ، رفت و آمد افراد را کنترل کنند .  در این مقاله می‌خواهیم به ضرورت داشتن پنل اس ام اس برای آزمایشگاه ها بپردازی تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامک پیام رسون همراه باشید. 

 

ضرورت پنل پیام کوتاه برای آزمایشگاه : 
پنل پیامک یکی از ابزار بسیار مهم و حیاتی برای آزمایشگاه می باشد چراکه در صورت عدم داشتن پنل پیامک علاوه بر خستگی کارکنان و هرج و مرج بیش از حد ، باعث انتقال مریضی و گرفتن بیماری های عفونی افراد نیز میشود . 

همانطور که می دانید برای انجام آزمایش هر شخص باید بر اساس دستور و تجویز پزشک و در ساعت مشخص به آزمایشگاه رجوع کند و بسته به نوع آزمایش پس از چند روز برای دریافت جواب اقدام کند .حال سوال اینجاست که پنل اس ام اس چه کمکی می‌تواند با آزمایشگاه کند ؟  هر آزمایشگاه می‌تواند با خرید پنل اس ام اس ، سامانه پیام کوتاه را به نرم‌افزار مدیریت آزمایشگاه متصل کند تا پیامک های مربوطه به صورت اتوماتیک برای اشخاص ارسال شود .

برای مثال می تواند بر این اساس تنظیم شود که بعد از حاضر شدن جواب آزمایش ، یک پیامک برای بیمار ارسال شود یا اگر بیمار نیازمند آزمایش دوره‌ای باشد می تواند به بیمار تاریخ مراجعه بعدی را اطلاع رسانی کند  . در این بین خیلی از آزمایشگاهها با خرید باشگاه مشتریان از نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون ( که در حال حاضر به صورت رایگان ارائه می شود ) بعد از مراجعه هر بیمار یک پیامک حاوی متن خوش آمد گویی را برای بیمار خود ارسال می‌کنند و این حس را به بیمار انتقال می‌دهند که پیگیری سلامتی آنها برایشان مهم است و یا اینکه پس از ارسال پیامک در خصوص حاضر شدن جواب آزمایش ، به بیمار این امکان را میدهید که بدون مراجعه مجدد به آزمایشگاه جواب آزمایش خود را در سایت آزمایشگاه مشاهده کنند و این یکی از راه های بسیار مهم و ضروری برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در محیط آزمایشگاه می باشد. 

همچنین سامانه پیام کوتاه شیراز با ارائه خطوط خدماتی با آزمایشگاه ها این امکان را می‌دهد که تمامی پیامک ها به خطوطی که در بلک لیست هم هستند ارسال پیامک داشته باشند .

 

 پیام رسون :

نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون با ارائه بهترین راهکارها و کمترین تعرفه پیام کوتاه این امکان را به مشتریان خود می دهد که بدون هیچ شکی از پنل پیام کوتاه برای بیزینس خود استفاده کند و وقتی به معجزه پنل اس ام اس برای بیزینس شان رسیدند دیگر از خرید پنل پیامکی برای جذب مشتری و راحتی کار دست برندارند .

نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز این ویژگی را دارد که اگر کسی به دنبال کمترین تعرفه پیام کوتاه و پرسرعت ترین سامانه ارسال پیام کوتاه باشد با ارائه پنل پیامک مناسب به خواسته مشتری خود جواب دهد .

جهت خرید پنل اس ام اس  از شیرازاس ام اس  همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: