سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

4 روش موثر در بازاریابی دیجیتال با پیام رسون

1402-05-26 12:32:48 350 0 0

بر اساس یکی از مطالعات و بررسی های اخیر انجام شده دربارة مصرف کنندگان ، مشخص شده  بیش از 52 ٪ از آنها ، به دنبال استفاده از امکانات و خدمات متنوع در تلفن همراه ، مانند : کد کوتاه ، کلمات کلیدی و کلید واژه ،  برای به دست آوردن تخفیف ها و پیشنهادات خاص در فروشگاه های محلی هستند ، همچنین این شواهد نشان می دهد که ، بدلیل وابستگی بسیار زیاد مصرف کنندگان  به گوشی های  هوشمند همراه خود ،  افزایش سریع در تولید گوشی های هوشمند را به دنبال داشته است.

اما چیزی که در این مقاله حائز اهمیت میباشد بازاریابی دیجیتال است که به 4 دسته جداگانه تقسیم کرده ایم . پس پیشنهاد میکنم تا پیایان با نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون همراه باشید تا با این 4 روش آشنا شوید . 

 

 

بازاریابی دیجیتال : 

همانطور که نفوذ و تسلط گوشی های هوشمند ، روز به روز بیشتر می شود ، استراتژی ها و  تاکتیک های بازاریابی و تبلیغات اس ام اسی و تبلیغات پیامکی  با برنامه ریزی های خوب  پنل اس ام اس و پنل پیامکی ، این نوع تبلیغات و بازاریابی تلفن همراه به خط مقدم و پیشتاز هر گونه استراتژی بازاریابی و تبلیغات تبدیل شده است .

حال این سوال پیش می آید که چرا کوپن های بازاریابی تلفن همراه را ثابت می کنند که به طور عام بسیار محبوب هستند؟

پاسخ به این موضوع عمدتا واضح است چراکه کوپن های کاغذی عامل اصلی ارتقاء کسب و کار و تجارت بوده است و در همین راستا میتوان شرکت کوکا کولا را نام برد که  پیشگام استفاده از کوپن های بازاریابی پیامکی ، در 19 کشور دنیا  شد.

در اینجا ما  به چهار دلیل اصلی استفاده بیشتر از کوپن های بازاریابی تلفن همراه ، در مقابل همتایان قدیمی خود اشاره خواهیم کرد :

 

 

4 دلیل اصلی استفاده از کوپن های بازاریابی تلفن همراه : 

 

1-  راحتی مصرف کننده در استفاده و نگهداری کوپن های تلفن همراه :

به راستی که راحتی کوپن های تلفن همراه برای مصرف کنندگان به مراتب بهتر از کوپن های کاغذی هستند چراکه کوپن های کاغذی علاوه بر اینکه باید تمیز و مرتب نگهداری شود احتمال گم شدن ومفقود شدن آن نیز زیاد است . از دیدگاه بازاریاب هم کوپن های دیجیتال بسیار قابل استفاده هستند تا بتوانند بازخرید شوند.

 

2- محل سکونت با ظهور جغرافیایی هدفمند:

صاحبان گوشی های هوشمند می توانند برای استفاده از کوپن ها تلفن همراه ، در یک فاصله کوتاه از یک فروشگاه وارد یک منطقه از پیش تعیین شده شوند و بلافاصله از کوپن 50٪ تخفیف بهرمند شوند . شما میتوانید با پیشنهادات ویژه و با توجه به اولویت مشتری آنها را در هر موقعیت مکانی که هستند جذب کنید .

همانند تبلیغات صوتی پیامک صوتی پیام رسون که هر دو آنها میتواند در اپراتور 9000 خلاصه شود . 

 

3- شناسایی ترجیحات شخصی :

راه حل های بازاریابی تلفن همراه از لحاظ شناسایی ترجیحات شخصی ،  به طور فزاینده پیچیده می شوند. باز هم این پیشنهادات ناخواسته ، هرزنامه ای را که به سادگی تنظیم شده،  کاهش می دهد . هنگامی که مصرف کنندگان ، تبلیغات را نادیده  میگیرند ، ارائه پیشنهادات و شرایط ویژه برای آنها مفید خواهد بود و نظر آنها را جلب میکند . کوپن هایی که به سمت اولویت شخصی هدایت می شوند ، با توجه به راه حل های موثر بازاریابی تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرند.

 

4- ارسال به موقع  و زمان بندی شده :

کوپن های تلفن همراه می توانند زمانیکه مخاطبان دریک  لحظه ای قرار می گیرند ، بیشترین پاسخ را دریافت کنند و از این پیشنهاد استفاده می کنند . برای مشتریان در حال حرکت ، ممکن است به معنی لحظه ورود آنها در یک فروشگاه خاص باشد ، اما می تواند به همان خوبی برای کسانی که در خانه نشسته اند کار کنند . پیشنهاد ویژه ای در مورد غذاهای لذیذ و خاص  ، درست قبل از ناهار ، این کار یک حرکت بسیار زیرکانه برای جلب توجه وجذب مخاطب و مشتری است . اما زمانبندی نیز به آگاهی از زمان ارسال متن و کوپن ایمیل اشاره دارد . هنر به حداکثر رساندن نرخ بازخرید برای کوپن های بازاریابی تلفن همراه نیاز به یک رویکرد اندازه گیری شده و متناوب دارد.

 

 

 

پیام رسون : 

در این مقاله، با 4 دلیل اصلی استفاده از کوپن های دیجیتال پرداختیم . با افزایش جمعیت کسب‌وکارها در فضای دیجیتال و مهاجرت آن‌ها از فضای سنتی به دنیای بازاریابی مدرن، نیاز به دیجیتال مارکتر متخصص روزبه روز افزایش می‌یابد. در حال حاضر، نیروی متخصص در این حوزه بسیار محدود است. امیدواریم با ورود نیروهای متخصص به دنیای دیجیتال مارکتینگ، این کمبود نیرو به زودی جبران شود. 

هرچند که خیلی از افراد هستند که رو به  سامانه پیامکی آورده اند و از طریق فروش پنل پیامکی و نمایندگی پیامک در این حرفه قدم گذاشته اند اما باز هم میتوان گفت که تعداد افراد ماهر کم میباشد . 

اگر علاقه دارید وارد دیجیتال مارکت شوید و میخواهید از نمایندگی سامانه پیامکی و پنل پیامکی شروع کنید میتوانید به تیم حرفه ای ما اعتماد کنید و با آنها مشورت کنید و وارد دنیای دیجیتال مارکت شوید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: