سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آشنایی با ابزارهای اس ام اس مارکتینگ با پیام رسون

3 تیر 1400 2743 0 0

این روزها نزدیک ترین ابزار دیجیتال به اشخاص، تلفن همراه آنها میباشد. حتی در زمان هایی که هیچ کس پیش مانیست،  تلفن همراه هست.

پس اگر بخواهیم با افراد مختلف ارتباط برقرار کنیم و به آنها یک برند معرفی کنیم یا خدماتی را ارائه دهیم و یا اطلاع رسانی کنیم، بسیار آسان بوده و در عین سادگی بسیار کارآمد نیز می‌باشد.

نام این روش آسان و کار آمد، اس ام اس مارکتینگ است که ما در سامانه پیام کوتاه شیراز در سایت خبری پیام رسون یک مقاله با عنوان آشنایی بیشتر با اس ام اس مارکتینگ با پیام رسون را به ثبت رسانده ایم و می‌توانید برای آشنایی بیشتر با اس ام اس مارکتینگ آن را مطالعه کنید.

در این مقاله قصد داریم به ابزارهایی که در اس ام اس مارکتینگ استفاده می‌شود بپردازیم پس تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید.

 

 

ابزارهای اس ام اس مارکتینگ :

پنل پیامک : 

اس ام اس مارکتینگ نیز مانند تمام روش های تبلیغ دیگر از یک سری ابزار تشکیل شده است. اما باید برای اینکه کارتان تمیز و با کیفیت باشد در انتخاب دستگاه دقت عمل زیادی را باید به خرج دهید ( که این موضوع مربوط به سامانه ارسال پیام کوتاه می‌شود.) بسیاری از مردم این باور غلط را دارند که با خرید یک خط موبایل متفاوت می‌توانند خودشان شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به صورت دستی کنند . اما این کار علاوه بر اینکه زمان زیادی را در بر می‌گیرد، هزینه آن نیز بیشتر از خرید یک پنل اس ام اس می‌شود چراکه سامانه پیام کوتاه از دستگاه های مهندسی شده برای ارسال پیامک استفاده می‌کنند که می‌توان همزمان به تعداد بیشماری از مخاطبین هدف شما ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشد. نام این دستگاه مهندسی، پنل اس ام اس است که از اصلی ترین ابزارها برای اس ام اس مارکتینگ است.

این پنل پیامک علاوه بر سرعت بالا و تعرفه پایین، انعطاف پذیر نیز می‌باشد و می‌توانید پیامک مد نظر شما را به شماره تلفن های طبقه بندی شده با سرعت بالا به صورت انبوه ارسال کرد.

 

ابزار CMS :

ابزار CMS یا همان وردپرس ابزاری است که برای ایجاد سایت و وبلاگ از آن استفاده می‌شود.

اگر به قسمت اس ام اس های گوشی خود مراجعه کنید متوجه می‌شوید که تمام این اس ام اس ها تبلیغاتی نیستند و اکثر آنها اطلاع رسانی یا پیگیری مشتری و... است که باعث حس رضایت شما می‌شود. برای مثال اس ام اس هایی که از طرف بانک برای شما ارسال می‌شود یا اطلاعاتی را که در مورد شرایط آب و هوا و یا وضعیت رنگ شهر شما در مورد کرونا اطلاع داده می‌شود، همه اینها از طرف شرکت های خدماتی هستند. که هدف اصلی از ارسال چنین پیامک هایی فقط حس رضایت شماست.

حال این ارسال اس ام اس ها توسط وردپرس انجام می‌شود. حتی فروشگاه ها علاوه بر استفاده از پنل پیامک از وردپرس هم استفاده می‌کنند و بعد از خرید شما برای شما پیامک ارسال می‌کنند و از تمام مراحل آماده سازی سفارش تا رسیدن محصول به دستتان، شما را در جریان قرار می‌دهند.

 

مودم  GSM:

این مودم نیز یک روش قدیمی برای ارسال اس ام اس است که با قرار دادن سیم کارت روی این سخت افزار میتوان شروع به ارسال پیامک کرد. اما کمی قدیمی و دشوار است و نسبت به ابزارهای بالا، هم زمان بر بوده و هم هزینه آن بیشتر است و امروزه کمتر کسی از مودم GSM استفاده می‌کند.

 

پیام رسون و اس ام اس مارکتینگ :

اس ام اس مارکتینگ بهترین روش و کار امدترین نوع تبلیغ برای معرفی برند و تبلیغات کالا است که می‌تواند شما را بین مردم ماندگار کند.

ما در پیام رسون با ارائه اس ام اس مارکتینگ به مشتریان خود سعی داریم آنها را برای رسیدن به هدفشان یاری کنیم و تا رسیدن به موفقیت کنارتان خواهیم ماند.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید و برای اطلاع از تعرفه ها این قسمت را کلیک کنید . 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب