سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

آشنایی با خطوط دلیور بیس با پیام رسون

4 اردیبهشت 1400 3271 0 0

در مقالات پیام رسون بارها گفته شده که ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از بهترین روش تبلیغ است که می‌تواند مشتریان وفادار زیادی را با شما همراه کند. اما ارسال پیامک هم  مانند دیگر روشهای تبلیغ مشکلات خود را دارد، از جمله مشکلاتی مانند نرسیدن پیامک به دست مخاطب  که می تواند علت های مختلفی داشته باشد. در این میان کسی که اقدام به خرید پنل اس ام اس کرده متضرر می‌شود، چون که نتوانست با هزینه ای  (هر چند ناچیز) که برای خرید پنل اس ام اس داده است، جذب مشتری کند.

 

امروز ما اینجا می خواهیم با بررسی خطوط و پیشنهادات ویژه این مشکلات را حل کنیم پس تا پایان این مقاله با سامانه پیامک شیراز همراه باشید.

 

خط دلیور بیس :

یکی از خطوطی که در نمایندگی سامانه پیامک بسیار محبوب است، خط دلیور بیس است چراکه با به کارگیری این خط هزینه‌ها بسیار کاهش پیدا می‌کند.

 

خط دلیور بیس چیست؟ :

به خطوطی از اپراتور گفته می‌شود که به ازای ارسال پیامک هایی که به دست مخاطب رسیده باشد هزینه از پنل اس ام اس کم کند و اگر به هر دلیلی مخاطب پیامک را دریافت نکند هیچ هزینه‌ای از دارنده پنل اس ام اس شیراز کسر نخواهد شد.

از جمله دلایلی که می توان نام برد که پیامک ارسال شده از طریق پنل اس ام اس شیراز به دست مخاطب نرسیده باشد خاموش بودن، در دسترس نبودن، بلک‌لیست بودن هستند.

 

 

چه اپراتورهایی از دلیور بیس استفاده می کنند:

 پیشنهاد می کنم به سایت نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز مراجعه کنید و مقالات خطوط عمومی و خطوط اختصاصی و مزایا و معایب خطوط پیامکی را مطالعه کنید.

در این مقالات به صورت گسترده توضیح داده شده که سامانه پیام کوتاه شیراز از تمامی اپراتورهای ۱۰۰۰، ۲۰۰۰ ، ۳۰۰۰، ۵۰۰۰، ۵۰۰۱ و غیره استفاده می‌کند.

حال این را گفتیم چرا که خطوط دلیور بیس  فقط در  اپراتور 2000 و 5001  ارائه می‌شود. و شما اگر بخواهید از شیراز  اس‌ام‌اس خطوط دلیور بیس  خریداری کنید با هیچ مشکلی مواجه نخواهید شد.

همچنین اگر از همراهان نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز هستید و قبلا  خرید پنل پیام کوتاه شیراز داشته اید، می توانید به راحتی خطوط خود را به دلیور بیس  تبدیل کنید بدون اینکه هزینه ای مازاد از شما دریافت شود.

 

جهت خرید پنل پیامک شیراز از نمایندگی سامانه ارسال پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب