سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

کسب و کار مشتری محور با پنل اس ام اس

1398-02-24 09:26:17 1938 0 0

پنل اس ام اس و کسب و کار مشتری محور

 

 

 

 

پنل اس ام اس

 

 

 

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

توسعه مشتری ‌محور ، روشی معمول برای تأسیس استارتآپ‌ها و شرکتهای سرمایه ‌گذاری جدید است ، که یک گام از توسعه سه‌ بخشی ، محسوب می‌شود. این روش ، خطرات شکست ایده اولیه  ،در مدل کسب ‌وکار را ارزیابی می‌کند. مشتریان چه کسانی هستند ؟ چه امکاناتی نیازدارند ؟ از چه راهکارهایی استفاده می‌کنند ؟ چگونه  ، با استراتژی‌های پنل اس ام اس و پنل پیامک ، مشتریان را جذب کنیم  و کسب درآمد کنیم ؟ فعالیت‌های استراتژیک ، برای ارائه محصول کدام است ؟ منابع مورد نیاز داخلی چیست ؟ شرکای مورد نیاز چه کسانی هستند و هزینه شراکت چقدر است؟

 

 

 در عمل ، توسعه مشتری ‌محور، ایده کلیدی را در نظر می‌گیرد و آن را از بیرون ، مورد ارزیابی قرار می‌دهد. این روش با شبیه‌ سازی شرایط بر اساس واقعیت‌های علمی ، یک روش کسب ‌وکار را در نظر می‌گیرد ، آن را توسعه می‌دهد ، از نگاه یک عنصر خارجی به آن نگاه می‌کند و سپس داده‌های به دست آمده را تحلیل می‌کند تا ، پاسخ صحیح را پیدا کند  که :
 

1* فرضیه کاملاً رد است؟

2* فرضیه مورد تأیید است؟

3* فرضیه نیاز به اصلاح دارد؟

 

بسیاری از استارتآپ‌ها ، در مراحل اولیه ، تمامی تلاش خود را انجام می‌دهند ، تا خیلی سریع محصول خود طراحی کنند یا بسازند و سپس از بیرون به آن نگاه کنند ، دقیقاً به معنای توسعه مشتری‌ محور ، توسعه مشتری‌ محور ، صاحبان ایده را تشویق می‌کند تا بیشتر زمان خود را ، صرف شناسایی و تحلیل مشتریان و نیازهای آن‌ها نمایند و در واقع  ،  بسیار متکی به پیاده سازی بر اساس تجربیات است.

 

توسعه مشتری محور ، در واقع نقطه مقابل ،  استراتژی توسعه محصول‌ محور است. توسعه محصول‌ محور ، معتقد است : اگر ما چیزی بسازیم ، حتماً دیگران خواهان آن هستند و توسعه مشتری‌ محور ، معتقد است : این استراتژی بسیاری از مجموعه‌ ها را در خطر جدی سقوط  ، قرار می‌دهد.

 

روش توسعه محصول‌ محور ، توسط مربی مطرح کارآفرینی و پدر جنبش ‌استارتآپ ، ساخته شده است. بر اساس یک نظریه : استارتآپ ‌ها ، نمونه کوچک و ساده شرکت ‌های بزرگ و توسعه یافته نیستند. شرکت‌ های کوچک ، در اصول توسعه و همین‌ طور راه‌های توسعه ، بسیار متفاوت‌ تر از شرکت‌های بزرگ هستند. به عنوان مثال : در حالی که شرکت‌های بزرگ ، از روش‌های کسب‌ وکار شناخته شده و ثابتی استفاده می‌کنند ، استارتآپ ‌ها ، باید به دنبال یک روش کسب ‌وکار جدید باشند. توسعه مشتری ‌محور ، به استارتآپ‌ها در یافتن یک روش قابل استفاده و مقیاس ‌پذیر ، کمک می‌کند.

 

 

استراتژی‌های موفق ، برای ساخت یک محصول موفق است ، که به عنوان متن درسی در نخستین کلاس درسی و آموزش توسعه مشتری‌محور مورد استفاده قرار میگیرد.

این یک راهنمای گام به گام ، برای کارآفرینان است تا به کمک مرام توسعه مشتری ‌محور ، کسب ‌وکارهای موفقی را بنا کنند.

 

پردازش چهار محله‌ای

روش توسعه مشتری‌ محور ، شامل چهار مرحله برای جلوگیری از اشتباهات تکراری ، در حوزه کارآفرینی و تکرار استراتژی کسب‌ وکارهای موفق است:

 

جستجوی مشتری‌محور :  ایجاد یک طرح اولیه ، از ایده سرمایه گذار و ایجاد یک نمونه اولیه ، برای تست توسط مشتری ، تا این ایده با حقایق مورد نظر مشتری ، تست و واکنش او نسبت به محصول ، سنجیده شود

.

اعتبارسنجی مشتری‌محور :  باید توجه داشت که ، نتایج حاصل از مرحله قبل ، یک مدل تکرار پذیر و مقیاس پذیر بدست می‌آید ، یا خیر. اگر نه ، باید دوباره به مرحله جستجوی مشتری ‌محور بازگشت.

 

آفرینش مشتری‌محور :  این آغاز مرحله اجراست. زمانی که کانال ‌های فروش ، برای رسیدن به مشتری نهایی  ، مورد بررسی قرار می‌گیرد.

 

ساخت شرکت  :  آغاز توسعه ، به سمت یک شرکت بزرگ و اجرای یک مدل کسب‌ وکار معتبراست.

 

 

.ما اینجا هستیم ، تا بهترین ها را ، در اختیارتان بگذاریم 

شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه

09164900129***07137325725