سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ارسال اس ام اس زنده با پیام رسون

22 تیر 1400 2984 0 0

آیا تا به حال برایتان اتفاق افتاده که وقتی وارد یک محدوده خاصی می شوید برایتان اس‌ام‌اس بیاید و به شما خوش آمد بگوید  . برای مثال به محض ورود به شهرهای مذهبی از جمله مشهد ، شیراز ،  قم به محض ورود به این شهرها پیامکی به شما ارسال می شود و بابت ورودتان به شما  خوش آمد می گوید .به این قبیل از پیامک ها ، پیامک زنده می‌گویند.  تا پایان این مقاله با پیام رسون همراه باشید تا با ارسال پیامک زنده بیشتر آشنا شوید.

 

 

پیامک زنده چیست؟ 

پیامک زنده سرویس جدیدی از سوی جهان پیامک است که می توان به وسیله آن پیامک را مبتنی بر مکان مخاطب ارسال کرد.

 

کاربرد ارسال پیامک زنده ؟

برای همه افراد خیلی جذاب است که به محض ورود به یک منطقه از طرف رستوران یا پارکینگ آن منطقه ارسال پیامک داشته باشند یا برای توریستی که وارد شهر می شود بلافاصله از طرف هتل برای آن شخص پیامک ارسال شود و از آن برای رزرو در هتل دعوت شود .

همانطور که می بینید ارسال پیامک زنده به صاحبین مشاغل می تواند کمک بسیاری کند که متن پیامک تبلیغاتی شان را فقط به افرادی که در آن لحظه در منطقه هدف هستند ارسال کنند.

 

 

اگر شما هم مجذوب ارسال پیامک زنده شده اید و دوست دارید که برای مخاطبین هدف خود ارسال پیامک زنده داشته باشید می توانید با مراجعه به سایت نمایندگی پیامک شیراز اقدام به خرید پنل پیام کوتاه  کنید و همچنین از مشاوره های رایگان سامانه پیامک برای بازاریابی پیامکی خود هم استفاده کنید .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب