سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

بلک فرایدی با پیام رسون

1400-09-01 15:38:57 2377 0 0

چند سالی می‌شود که فروشگاههای اینترنتی در روز بلک فرایدی یا همان جمعه سیاه بیشترین فروش را نصیب خود می کنند و سعی دارند که هر سال با روش‌های مختلف تبلیغات مشتریان خود را افزایش دهند .

 

 

سامانه پیام کوتاه پیام رسون طبق روال همیشه برای تمامی فروشگاه‌ها و دیجیتال مارکتینگ تخفیف های ویژه در نظر گرفته تا بتوانند با بهترین روش تبلیغ که همان ارسال اس ام اس از طریق پنل پیامک می باشد ، تخفیف های خود را به گوش مردم برسانند .

 نمایندگی پنل پیامک پیام رسون مفتخر است که تمامی پنل های سامانه پیامک را با تخفیف ۸۵ درصدی به کاربران خود ارائه دهد . در طرح جمعه سیاه پیام رسون اگر قصد خرید شارژ دارید می توانید از سامانه پنل پیامک شارژ خود را با ۴۰% تخفیف خریداری کنید حتی می توانید  شارژ را به صورت سالانه خریداری  کنید  .

اگر قصد خرید اپراتور هایی که در نمایندگی پنل پیامک ارائه می شود را دارید می توانید از این فرصت استفاده کنید چرا که اپراتور های سامانه پیامک پیام رسون با تخفیف های ویژه به کاربران و فروشگاه ها ارائه می شود برای مثال می توانید اپراتور ۹۰۰۰ را با تخفیف ۵۰ درصدی تهیه کنید .

هیجان‌انگیزترین تخفیف روی سورس سامانه پیامک قرار دارد که برای شرکت های بزرگ میباشد که به صورت رایگان برای آنها در نظر گرفته شده است که این قرارداد می‌تواند به صورت سالانه بسته شود.

 

پیام رسون : 

نمایندگی پنل پیامک شیراز در کنار شماست تا با ارائه پنل پیامک و اپراتورهای ویژه به شما کمک کند تا برای کسب و کارتان تبلیغات هدفمند انجام دهید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: