سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بلک لیست مخابراتی چیست ؟

15 مرداد 1400 1162 0 0

در سال ۱۳۸۵ زمانی‌که تجارت پیامکی از طریق پنل پیامک شروع شد ،  سازمان ها و شرکت ها بدون در نظر گرفتن مخاطب هدف شروع به ارسال پیامک انبوه کردند . این ارسال پیامک های زیاد به دلیل هدفمند نبودن  باعث شد که اعتراضات کاربران زیاد شود .

بر همین اساس سال ۱۳۹۰ شرکت مخابرات تصمیم گرفت که ویژگی های خاصی را برای کاربران در نظر بگیرد  تا در صورت نداشتن علاقه به دریافت اس ام اس تبلیغاتی آن را روی خط و گوشی خود مسدود کنند . این ویژگی با اسم بلک لیست یا لیست سیاه معرفی شد .

اما این مورد هم باعث شد که سازمان‌ها و شرکت‌های ناراضی باشد چرا که دیگر نمی توانستند از بهترین روش برای کسب و کارشان تبلیغ کنند .

 

 

در این بین نمایندگی های سامانه پیامک به فکر راه حلی نوین برای این مشکل شدند و در نظر داشتند کاری کنند که هم کاربران راضی باشند و هم سازمان ها و شرکت هایی که قصد تبلیغ از طریق ارسال پیامک داشتند . در همین راستا شروع به تفکیک مخاطبین کردند.  تفکیک مردم به چند دسته تقسیم می شد مثلا از نظر سنی و جنسیت و یا تفکیک بر اساس شهر و استان و یا بر اساس منطقه از شهر و .... 

 با این حرکت سامانه اس ام اس که با همکاری مخابرات انجام شد قدمی موثر و مفید در راستای تبلیغات پیامکی صورت گرفت و باعث شد که دیگر  مردم بی دلیل اس ام اسی را وارد بلک لیست خود نکنند ،  چرا که دیگرارسال  پیامک تبلیغاتی  به صورت هدفمند انجام می‌شد . 

 

اما همچنان هستند افرادی که تمام خطوط تبلیغاتی را به بلک لیست خود وارد می‌کند و این شانس را از خودشان می گیرد که از بعضی پیشنهادات ویژه با خبر نشود . اما سامانه پیام کوتاه شیراز برای تمامی کسانی که میخواهند از پنل اس ام اس برای تبلیغات پیامکی خود استفاده کند این مژده را می دهد که نگران بلک لیست افراد نباشد چرا که این موضوع  راه حل های مخصوص خودش را دارد .

 

راه حل عبور از بلک لیست

ما در سایت سامانه پیامک شیراز در مقاله خطوط عمومی و خطوط اختصاصی به توضیح کامل خطوط پرداخته ایم و توضیح دادیم که اگر بخواهید از خطوط عمومی و اختصاصی استفاده کنید نمی توانید به بلک لیست پیامک ارسال کنید اما اگر همین خطوط عمومی و اختصاصی را به خطوط خدماتی تبدیل کنید بدون هیچ مشکلی می توانید به بلک لیست  افراد هم ارسال پیامک داشته باشید.  راه حل دیگر استفاده از اپراتور 9000 است . اپراتور 9000  یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین خطوط در پیام رسون می باشد چراکه هم ارسال پیامک به صورت متنی دارد هم ارسال پیامک صوتی و از همه مهمتر اینکه برای ارسال به بلک لیست نیازی به خدماتی شدن ندارد. 

 

 در این مقاله که توسط تیم تحریره پیام رسون به ثبت رسیده است سعی کردیم به توضیح بلک لیست و مشکلات آن بپردازیم و این مژده را به کسانی که می خواهند از پنل اس ام اس استفاده کنند بدهیم که نگران مخاطب هدف خود که بلک لیست خود را فعال کرده است ، نباشند .

 

 جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب