سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

عبور از بلک لیست پیام کوتاه

1399-10-07 20:22:55 1953 0 0

ارسال اس ام اس به بلک لیست توسط شرکت اهورا اطلس فارس :
اگر پنل اس ام اس دارید و برای کار خود تبلیغات انجام می‌دهید، حتما با ارسال پیامک به خطوط بلک لیست برخورد کرده اید، که به یک معضل تبدیل شده و شما را از مسیرتان دور کرده است.
آیا میدانستید که ارسال پیامک به شماره های مسدود توسط شرکت اهورا اطلس فارس، نیازی به خرید سخت افزار ندارید و با هزینه بسیار کمتر از دستگاه ارسال پیامک میتوانید پیامک خود را به شماره های مسدود لیست مخابرات ارسال کنید.
بلک لیس چیست و چه شماره هایی بلک لیست هستند؟
خطوطی هستند که صاحب خط با ارسال کد خاص به اپراتور مربوطه، درخواست عدم دریافت پیامک تبلیغاتی را اعلام می‌کند و اپراتور، خط شخص را در لیست سیاه مخابرات قرار می‌دهد و دیگر پیامک تبلیغاتی دریافت نمی‌کند.امروزه تعداد افرادی که خط خود را برای دریافت پیامک تبلیغاتی مسدود کرده اند و شماره خود را در بلک لیست مخابرات اضافه می‌نمایند رو به افزایش است. با این کار  شخص از خطوط پیام کوتاه پنل ارسال پیامک انبوه، پیامک دریافت نمی‌نماید. البته افراد به اشتباه تصور می‌کنند که دیگر پیامک های ارزش افزوده یا تبلیغات اپراتورها را دریافت نمی‌کنند چرا که حجم پیامک اپراتور ها و ارزش افزوده، چندین برابر پیامک های پنل ارسال پیامک انبوه است اما به دلیل عدم اطلاع رسانی، مردم خط خود را وارد بلک لیست می‌کنند.
حال چاره کار چیست؟ از آنجا که ارسال پیامک تمام اپراتورهای سامانه پیامکی به طور پیش فرض تبلیغاتی هستند و ارسال اس ام اس به شماره موبایل هایی که جلوی دریافت پیامک تبلیغاتی ( بلک لیست) را بسته اند، را ندارد، باید از خطوط خدماتی استفاده کنیم یعنی ماهیت ارسال پیامک را تغییر دهیم و این کار فقط از واحد های حقوقی ساخته است چرا که می‌توانند خط تبلیغاتی را به خدماتی تبدیل کنند.
خط تبلیغاتی چیست؟
خط تبلیغاتی ارسال پیامک دقیقا همان خطوطی هستند که به عنوان فرستنده پیامک تبلیغاتی در گوشی همراه شما از آنها پیامک دریافت می‌کنید.
خط خدماتی چیست؟
خط خدماتی برای ارسال پیامک اطلاع رسانی به افرادی که مجموعه ما را می‌شناسند و یا منتظر دریافت پیامک ما هستند ( مانند کد فعالسازی). پیامک هایی که با شماره خدماتی ارسال می‌شود از خطوط بلک لیست عبور کرده و به تمام شماره ها ارسال می‌شود.
شرایط خدماتی کردن خطوط تبلیغاتی:
جهت خدماتی کردن خط تبلیغاتی خود باید تعهد  نامه ای را امضا و برای کارشناسان ما ارسال نمایید. البته این تعهد نامه پیوست هایی نیز دارد. برای اینکه بتوانید خط خدماتی خود را دریافت نمایید باید نکات زیر را رعایت کنید.
- یک خط اختصاصی در سامانه داشته باشید.
- مالک سامانه باید یک شرکت، فروشگاه یا ارگان دولتی خصوصی باشد.
- دسته بندی پیامک های ارسالی باید کامل و واضح باشد. ( کد پیگیری، ارسال جزئیات و...)
- متقاضی خدماتی سازی باید دارای کد اقتصادی جهت احراز هویت باشد.
- نمونه پیامک ارسالی باید ذکر شود.
- شماره های بانکی برای  تراکنش های بانکی نیازی به ارسال بانک شماره های مشترکین ندارد.
- صندوق های قرض الحسنه، شرکت های بورس و... جهت درخواست شماره خدماتی نیازمند ارائه مجوز بانک مرکزی هستند.
کاربردهای خط خدماتی :
- تمامی پیامک هایی که از طریق وب سایت و اپلیکیشن‌ ها برای ارسال کد فعال سازی یا تشکر از خرید ارسال می‌شوند.
- ارسال پیامک هایی که برای یاد آوری پرداخت بدهی از داخل پنل پیام کوتاه یا از طریق وب سرویس پیامک ارسال می‌شود.
-پیامک هایی که مدارس و آموزشگاه ها برای اطلاع رسانی تشکیل کلاس یا اطلاع رسانی به والدین استفاده می‌شود.
- ارسال پیامک هایی که دفاتر بیمه برای یاد آوری تمدید بیمه ارسال می‌کنند.
سامانه پیام کوتاه پیام رسون برای بلک لیست :
همان طور که گفته شد برای ارسال پیامک به بلک لیست باید از خطوط خدماتی استفاده کرد. خط خدماتی اختصاصی فقط به صورت حقوقی ارائه می‌شود و ثبت خط اختصاصی برای افراد حقیقی امکان پذیر نیست.
شرکت اهورا اطلس فارس برای دریافت خط خدماتی اختصاصی هیچ هزینه ای ندارد و شما با تکمیل تعهد نامه و ارسال سفته میتوانید خط اختصاصی تبلیغاتی را به خط اختصاصی خدماتی تبدیل نمایید و از کمترین تعرفه ارسال پیام کوتاه لذت ببرید البته این کار حدودا یک ماهی زمان بر است.

جهت فعالسازی پنل پیام کوتاه خود از نمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

شماره تماس:

02128423301

09172172039