سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تبلیغ انتخابات با ارسال پیام کوتاه

18 بهمن 1399 443 0 0

شاید با شنیدن کلمه انتخابات اولین چیزی که به ذهن عموم می‌رسد، ریاست جمهوری باشد که هر چهار سال یکبار اتفاق می‌افتد. اما نمایندگی پیام کوتاه ویژه انتخابات فقط  این مورد را در بر نمی‌گیرد.

خوب است بدانید انتخابات رشته های مختلفی دارد اعم از انتخابات شورای شهر، انتخابات عمومی، انتخابات داخلی شرکت ها مانند هیئت مدیره و....

اینکه شما بتوانید به عنوان یکی از کاندیدها ( برای هر رشته از انتخابات که بالا ذکر شد) از تفکرات خود و از تصمیمات و حتی از تحصیلات و تخصص هایی که در طول زندگی داشته اید، به گوش مردم برسانید ، کاری بس دشوار است.

روش های زیادی برای تبلیغات انتخاباتی وجود دارد اما یکی از روش های اصلی، ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی میباشد. ارسال پیامک انبوه یکی از متداول ترین روش تبلیغاتی انتخابات است.

کاندیدها می‌توانند با خرید ارزان ترین پنل پیامک از شرکت اهورا اطلس فارس، شعارهای انتخاباتی خود را از طریق ارسال پیام کوتاه به مردم ارسال کنند.

در اینجا جا دارد برای انتخاب کردن بهترین پنل اس ام اس، چند مورد را  توضیح دهیم  تا بهترین گزینه را برای خود انتخاب کنید.

 

اگر انتخابات مختص شرکت خاصی باشد که مربوط به یک استان است، می‌توان از بانک شماره موبایل مخصوص افرادی که در آن شرکت مشغول به فعالیت هستند،. استفاده کرد. اما اگر انتخابات در سطح کشوری باشد مانند ریاست جمهوری یا شورای شهر، می‌توان از چند روش مختلف برای ارسال پیامک استفاده کرد.

 

_ ارسال پیامک به  تفکیک استان، شهر، روستا :

با این کار شما می‌توانید  با بانک شماره موبایل موجود در سامانه اهورا اطلس فارس، ارسال اس ام اس به تمامی اقشار جامعه را پوشش دهید.

_ ارسال پیامک بر اساس کد پستی:

اگر دوست داشتید به منطقه خاصی ارسال پیامک داشته باشید باید از این گزینه استفاده کنید.

_ ارسال پیامک از روی نقشه:

شما با استفاده از سامانه ارسال انبوه پیامک از روی نقشه، می‌توانید محدوده ی مورد نظرتان را انتخاب کنید و به آن محدوده ارسال اس ام اس تبلیغاتی  داشته باشید.

_ ارسال پیامک به اصناف خاص :

بانک شماره موبایل پزشکان، وکلا و کارمندان بانک و... در سامانه پیامکی اهورا اطلس فارس قرار داردکه شما با خرید نمایندگی پیام کوتاه، می‌توانید آنها را در اختیار داشته باشید.

 

یکی از جذاب ترین کارهایی که کاندیدها می‌توانند با خرید سامانه پیامک داشته باشند برند سازی است.بدین معنی که آوا مپ این قابلیت را برای شما فراهم ساخته که هنگام ارسال اس ام اس انتخاباتی به جای شماره فرستنده، اسم کاندید محترم نوشته شود.

 

جهت فعالسازی کمترین تعرفه ارسال پیامک خود در نمایندگی پنل پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب