سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

خط خدماتی با پروانه کسب

1400-07-29 22:41:37 990 0 0

اگر جزو افرادی باشید که از پنل پیامک برای کسب و کارتان استفاده می‌کنید حتماً می‌دانید که پنل پیامک شامل خطوط و اپراتورهای مختلف می باشد که بسته به نیاز و شرایط تان باید از آنها خریداری کنید. همچنین برای خرید پنل پیام کوتاه مدنظرتان حتماً باید به نمایندگی سامانه پیام کوتاه مراجعه کنید و آن سامانه پیام کوتاه اگر جزء پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در حرفه خود باشد حتما تمامی اپراتورها و خطوط را برای ارائه به مشتریان دارد .
برای مثال سامانه پیام کوتاه پیام رسون که جز پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه ایران است تمامی خطوط و اپراتورها را برای ارائه به مشتریان دارد از جمله خط ۹۰۰۰ و خطوط سامانتل و غیره.

 در مقاله های قبل تر  به توضیح کامل این خطوط پرداخته‌ایم برای آشنایی بیشتر روی لینک خط ۹۰۰۰ و خط ۱۰۰۰ کلیک کنید و از تعرفه ها و مزایا و معایب آن بیشتر آشنا شوید .
در این مقاله می خواهیم شما را با خطی  آشنا کنیم که حتی با استفاده از پروانه کسب هم  می‌توانید برای خود پنل پیامک تهیه کنید.

 

 

 پروانه کسب : 

حتماً می‌دانید که تمامی مشاغل آزاد برای اینکه بتوانند به کار خودشان ادامه دهند باید پروانه کسب را ویژه مغازه و شغل مورد نظر در آن مغازه را کسب کنند. اما خیلی از افرادی که شغل آزاد دارند فکر می کنند که برای استفاده از پنل پیامک برای تبلیغ کسب و کارشان نیاز به این دارند که  شرکتی را ثبت کرده باشد و از طریق ثبت آن شرکت پنل پیامک را از نمایندگی پیام کوتاه خریداری کنند.
 اما این مژده را از طرف پیام رسون به تمامی صاحبان شغل آزاد می دهیم که در سامانه پیام کوتاه شیراز خطی وجود دارد به نام خط سامانتل که برای خریداری آن و ارسال پیامک تبلیغاتی می توانید با استفاده از پروانه کسب تان اقدام کنید. حال برای آشنایی بیشتر خط سامانتل تا پایان این مقاله با سامانه پیامک پیام رسون همراه باشید .

 

 

خط سامانتل پیام رسون: 

خط سامانتل یکی دیگر از خطوطی است که در  نمایندگی سامانه پیامک شیراز موجود می باشد و برای تبلیغات پیامکی به مشتریان ارائه می شود .حال این خط ویژه از جمله خطوطی است که برای عبور از بلک لیست نیازی به خدماتی شدن ندارد و در واقع خود خط، خدماتی می باشد و از این نظر با خط ۹۰۰۰ شباهت دارد.
اما از نظر تعرفه ارسال پیامک با اپراتور ۹۰۰۰ متفاوت میباشد و ضریب هر پیام در خط  سامانتل ۲/۸۴  می باشد.
 سامانه پیام کوتاه پیام رسون به دلیل ضریب بالایی که ارسال پیامک در سامانه خطوط سامانتل دارد این آفر را برای همراهان خود در نظر گرفته است که اگر در هنگام خرید پنل پیام کوتاه،  پنل رایگان با تعرفه ویژه ۱۳۰ ریالی را انتخاب کنید تعرفه ارسال پیامک در خطوط سامانتل به ۳۶ تومان تبدیل می شود.

 

 شرایط ثبت خط سامانتل : 

خط سامانتل در سامانه پیام کوتاه پیام رسون علاوه بر اینکه برای اشخاص حقیقی و حقوقی قابل ثبت می باشد برای افرادی که پروانه کسب دارند هم قابل ثبت و خریداری میباشد و هزینه خط که  ۳۵۰ هزار تومان است برای تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی یکسان می باشد.
 اگر قصد خرید خطوط سامانتل را  دارید می توانید به سایت نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون مراجعه کنید و پس از ثبت خط و پرداخت ۵۰ درصد از هزینه ،   بعد از دو هفته شرکت اهورا اطلس فارس خط را برای شما آماده می کند و بعد از آن می توانید با پرداخت بقیه مبلغ ، شروع به ارسال پیامک تبلیغاتی خود کنید‌.

 

پیام رسون: 

 شرکت اهورا اطلس فارس با در بر داشتن تمامی خطوط و تعرفه ها و ضریب های متفاوت ارسال پیامک این امکان را برای مشتریان فراهم کرده که برای انتخاب اپراتور شرایط محدودی نداشته باشد و آزادانه بتوانند اپراتور مدنظرشان را با در نظر گرفتن شرایط کسب و کارشان انتخاب کند و در این مسیر به شما این اطمینان را می دهیم که تا رسیدن شما به موفقیت در کنارتان خواهیم ماند .

 جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس‌ ام‌ اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: