سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

دلایل استفاده از QR CODES در بازاریابی پیامکی

13 آذر 1397 658 0 0

دلایل استفاده از QR CODES  در بازاریابی پیامکی

 

smsreson.ir

 

متن از پنل اس ام اس شیراز

در میان استراتژیست های بازاریابی تلفن همراه ، کد های پاسخ سریع یا کدکوتاه ، محبوبیت خاصی دارد ، از آنها می توان برای اتصال به محتوای وب یا فعال کردن ایمیل ها و پیامک متنی استفاده کرد . ارسال یک کد QR  در مورد مکان های مربوطه ، یک راه عالی برای دسترسی کاربران به اطلاعات مفید است.

اما تمام استراتژی های بازاریابی اس ام اسی و تبلیغات پیامکی از  کدهای QR استفاده نمی کنند . بعضی از تحلیل گران پیش بینی های شگفت انگیزی مبنی بر ظهور جوهر نامرئی در پیکره ی راهکارها و استراتژی های تلفن همراه ، در به واقعیت تبدیل شدن اهداف و خواسته های کاربران کرده اند. استفاده از کدهای QR به طور فزاینده ای در حال کسترش است و طرفداران فنآوری و تکنولوژی های جدید ، استفاده از این کد را ترجیح میدهند ،  زیرا کاربران برای دریافت اطلاعات مورد نیاز خود ،  نیازی به انجام بسیاری از مراحل وقت گیر  را ندارند.

 

 

* پنل پیامک شیراز ** نمایندگی پنل پیامک شیراز ** اپراتور تبلیغات صوتی *

 

 

در این مقاله ، خلاصه و نگاهی سریع به نحوه ی کارکرد و عملکرد ، کدهای QR را باهم برسی میکنیم . هنگامی که کسی در یک کد قرار می گیرد ، در پوستر اصلی و کنار باجه پرداخت ، به منوی بیرونی متصل می شود و آنها باید از  کد عکس برداری کنند و  منتظر بمانند تا اطلاعاتشان را ذخیره کنند و سپس محتوا را  به  وب سایت ها  یا سایر شکل های دیگر ، ارسال کنند.

اما ، برنامه های جدید راه های ساده تری را برای رسیدن به همان هدف  ارائه می دهند ،  یکی از نمونه های هیجان انگیز ، کد الکترونیکی نامرئی است ، که آن را می توان بر روی یک برچسب اسباب بازی چاپ کرد و کاربر برای  فعال کردن اسباب بازی ، با دست زدن به گوشی های هوشمند خود و ارسال کد نامرئی  به سادگی آن را فعال میکند . QR بسیار جذاب است . محصولی که ظاهر متفاوتی ندارد و تنها حضور آن را هنگامی که با گوشی ارتباط برقرار کرده باشید متوجه میشوید .

 

 

* تبلیغات صوتی ** ارسال  بلک لیست ** ارسال انبوه سیم کارت *

 

 

کدهای QR در حالت بی حساب وکتاب  و خنده دار استفاده شده است . آنها اغلب در مکان های کاملا نامناسب قرار می گیرند و برخی از کدهای QR فقط  یک کد کار می کند و اسکنر مخصوص خود را میخواهد .

این موفقیت های اخیر ، چگونگی استفاده و روش موثر QR  را نشان میدهد . استفاده از QR   کار را برای مارک ها و برند ها آسان می کند و تنها در موارد منطقی آن را به کار میگیرند .

 اگر شما بتوانید زمان و مکانی مناسب را شناسایی کنید و آنها را به درستی اجرا کنید، کدهای QR هنوز در مکان های تجاری B2C و B2B بازاریابی شما پیدا خواهند کرد.

 

شرکت تک رایان سپهر خاورمیانه

09164900129**07137325725

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب