سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

راهنمای استفاده از پیام گیر صوتی با پیام رسون

23 فروردین 1400 3308 0 0
پیام گیر صوتی یا همان منشی تلفنی از خدماتی است که همه شما با آن آشنا هستید، چراکه حتما برایتان پیش آمده که از ارگانی یا بانکی با شما تماس بگیرند و وقتی تلفن را جواب می‌دهید، اپراتور پیام صوتی آن ارگان یا بانک به شما چیزی را یادآوری کند برای مثال بگوید که سر رسید قسط شما فرا رسیده.

اما آیا به این فکر کرده اید که چه اپراتورهای از پیامک صوتی استفاده می‌کنند؟ و یا اینکه مزایای استفاده از پیام گیر صوتی چیست؟

در مقاله اپراتور پیام صوتی رایگان در سایت نمایندگی سامانه پیامک شیراز کاملا توضیح داده ایم که اپراتور پیام صوتی چیست. اما در این مقاله می‌خواهیم بررسی کنیم که چه اپراتورهایی از پیام گیر صوتی استفاده می‌کنند و چه مزیت هایی دارند.

اگر به این مبحث علاقه مند هستید تا پایان این مقاله همراه نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز باشید.

 

معروف ترین و پرطرفدار ترین اپراتورهای ایران یعنی ایرانسل و همراه اول، اپراتورهایی هستند که از پیام گیر صوتی استفاده می‌کنند و این قابلیت ویژه را در اختیار مشترکین خود قرار داده اند.حال به مزیت ها و راهنمای استفاده هر کدام به صورت جداگانه می‌پردازیم.

راهنمای استفاده از پیامگیر صوتی  شرکت همراه اول :

پیامگیر صوتی همراه اول در دسترس تمامی مشترکان بزرگترین اپراتور تلفن‌های همراه ایران قرار دارد. برای استفاده از این سرویس و بهره مند شدن از مزایای فوق العاده آن کافی است تا مسیر زیر را دنبال کنید:

  • شماره‌گیری کد دستوری *۱۰*۲۴۱#
  • ارسال ۲۴۱ به سرشماره ۱۰

فعال کردن این سرویس رایگان بوده و هزینه‌ای برای شما نخواهد داشت. بعد از فعالسازی سرویس پیامگیر صوتی همراه اول، تماس‌های بدون پاسخ شما به شماره 09912 منتقل می‌شوند. تماس گیرندگان می‌توانند پیام‌های صوتی خود را ضبط کنند. بعد از ضبط پیام صوتی، پیامکی از سوی همراه اول برای شما ارسال می‌شود و شما را از وجود پیام صوتی آگاه می‌کند. در کنار پیامگیر های صوتی، پنل پیامک صوتی نیز وجود دارند که قابلیت‌های بیشتری در اختیار شما قرار می‌دهند. شما می‌توانید با استفاده از پنل اس ام اس صوتی سامانه اس ام اس شیراز ، علاوه بر ارسال پیام‌های صوتی از قابلیت‌های ویژه‌ای برای تبلیغات صوتی نیز بهره مند شوید.

 

پیامگیر صوتی همراه اول چه قابلیت‌هایی دارد؟

ویژگی‌های نمایندگی سامانه پیامک  صوتی همراه اول شامل موارد زیر می‌شود:

  • با استفاده از روش‌های فوق، می‌توانید پیام گیر صوتی خود را در حالت عدم پاسخگویی به تماس (No-answer) قرار دهید. به این ترتیب اگر به تماس پاسخ ندهید، تماس‌های دریافتی شما به شماره ۰۹۹۱۲ انتقال می‌یابند.
  • در صورتی که فرد تماس‌گیرنده پس از اتصال به پیام گیر صوتی برایتان پیام بگذارد، پیامکی برای شما ارسال می‌شود و وجود پیام صوتی جدید را به شما اطلاع می‌دهد.
  • در صورتی که فرد تماس‌گیرنده پس از اتصال به پیام گیر صوتی پیام نگذارد، پیامکی برایتان ارسال می‌شود و وجود یک تماس بی پاسخ را به شما اطلاع می‌دهد.
  • شما می‌توانید از خط خود با شماره ۰۹۹۱۲ تماس بگیرید و پیام‌های جدید خود را بشنوید و یا مدیریت کنید.
  • در صورتی که به سیم کارت خود دسترسی نداشته باشید، می‌توانید با استفاده از سایر خطوط همراه اول با شماره ۰۹۹۱۳ تماس بگیرید و پس از وارد نمودن کلمه عبور، پیام‌های صوتی خود را دریافت کنید.
  • می‌توانید با شماره ۰۹۹۱۲ تماس بگیرید و برای پیام گیر صوتی خود، کلمه عبور تعیین کنید.

اگر طرفدار تبلیغات پیامکی هستید می‌توانید از سرویس پنل پیامک مخابرات برای دسترسی به مخاطبان خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید در پنل پیامک شیراز  شرایطی را فراهم کنید که در صورت از دست دادن تماس‌ها، پیامی برای مخاطبان ارسال شود.

 

راهنمای فعال سازی پیامگیر صوتی شرکت  ایرانسل: 

فعال سازی سرویس پیام صوتی ایرانسل نیز همانند سرویس همراه اول رایگان است. برای فعالسازی رایگان پیامگیر صوتی ایرانسل کافی است تا از کدهای دستوری زیر استفاده کنید.

  • فعالسازی سرویس در سیم کارت‌های دائمی: *555*4*5*1#
  • فعالسازی برای سیم کارت‌های اعتباری: *555*4*5*1#

 

پیامگیر صوتی ایرانسل چه ویژگی هایی دارد ؟ : 

با استفاده از پیامگیر صوتی ایرانسل می‌توانید حداکثر 30 پیام 120 ثانیه از مخاطبان خود دریافت کنید. پیام‌های شنیده شده تا 2 روز و پیام‌های شنیده نشده تا 7 روز قابل دسترسی هستند. نکته مهم این است که با فعال سازی پیامگیر صوتی دیگر امکان دایورت و انتقال تماس وجود نخواهد داشت. بر خلاف امکان ارسال پیامک به بلک لیست ، امکان بلاک کردن شماره‌های تلفن و عدم دریافت پیام‌های صوتی از یک شماره خاص وجود ندارد. اگر با مشکل ارسال پیامک به بلک لیست رو به رو شده‌اید توصیه می‌کنیم مقاله عبور از  بلک لیست پیام کوتاه  را مطالعه کنید.

 

شما عزیزان میتوانید برای تبلیغ کالای خود نیز از پیام گیر صوتی استفاده کنید . کافیست به سایت نمایندگی سامانه پیام کوتاه مراجه کنید و مشاوره لازم را از همکاران ما در پیام رسون دریافت کنید . 

برچسب ها: