سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ریکاوری پیامک

30 بهمن 1399 578 0 0

ریکاوری پیامک های پاک شده :

از دست دادن اطلاعات گوشی خصوصاً پیامک هایی که برای ما مفید بودن می‌تواند بسیار ناراحت کننده باشد.

امروز ما در پیام رسون می‌خواهیم نحوه ریکاوری اس ام اس را آموزش دهیم پس با سامانه پیامک شیراز همراه باشید.

 

 

بازیابی اس ام اس پاک شده از گوشی :

آگاهانه یا بیشتر مواقع نا آگاهانه باعث شدیم که پیامک های مهم گوشی  از جمله  پیامک های مرتبط با بانک، اطلاعات حساب و پیامهایی مهم دیگری را از دست بدهیم، که در این مواقع حاضریم هر کاری را انجام دهیم تا پیامک های پاک شده دوباره بازگردانده شوند.

 روش های بسیاری برای ریکاوری پیامک وجود دارد اما در این مقاله پنل پیامک شیراز قصد دارد تا کارآمدترین راهکار را به شما پیشنهاد دهد.

به پیشنهاد سامانه پیامک شیراز اولین و کارآمد ترین و ساده ترین روش بازگرداندن  پیامک پاک شده این است که به  بخش recycle bin گوشی خود مراجعه کنید و با فعال کردن آن به اطلاعات پاک شده خود دسترسی پیدا کنید. به این نکته توجه کنید که دسترسی به این بخش به مدل گوشی موبایل بستگی دارد.

خبر خوب اینکه شما برای پاک شدن پیام های تان فقط باید نگران اس ام اس های شخصی باشید چرا که پیام های ارسال شده از سمت شرکت ها و ارگان ها که از ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه استفاده کرده‌اند به راحتی برای دریافت اطلاعات ارسال شده میتوانید  از تعرفه پنل اس ام اس خود استفاده کنید و در دیتای پیامک خود آنها را  مشاهده کنید.

 

نکته بعدی برای ریکاوری پیامک که بایدبه آن توجه کنید زمان  پاک شدن آنهاست، در واقع می‌توان گفت ریکاوری پیامها با زمان پاک شدن آنها رابطه عکس دارد یعنی هر چه زمانی که برای انجام  ریکاوری اقدام کرده اید طولانی تر شده باشد شانس ریکاوری کمتر است.

 

استفاده از نرم افزارها و اپلیکیشن ها همیشه راه حل مناسبی برای کاربران بوده است. یکی از این اپلیکیشن ها disk digger بوده که نصب آن رایگان است و می‌توانید با نصب بر روی گوشی خود از امکانات آن استفاده نمایید. فقط باید به این نکته توجه کنید که این برنامه مخصوص گوشی های اندروید طراحی شده است و فقط زمانی کاربرد دارد که قبل از پاک شدن اطلاعات، این اپلیکیشن را روی گوشی خود نصب کرده باشید.

 

راه دیگر ریکاوری پیامک اتصال به کامپیوتر است. در این روش تنها کافی است گوشی خود را با کمک نرم‌افزار معتبری که مناسب ریکاوری اطلاعات گوشی روت نشده است به کامپیوتر وصل کنید  تا در نهایت بتوانید به راحتی به پیامهای به از دست رفته دسترسی پیدا کنید.

 

اگر تمام روشهای فوق را انجام دادید و به نتیجه نرسیدید میتوانید به اپراتورهای خدماتی مراجعه کنید. شما با مراجعه به دفاتر اپراتورهای خدماتی و ارائه مدارک لازم به آنها درخواست پرینت پیامک خود را ارائه می دهید. این روش فرایند  اداری و حقوقی بسیاری دارد به همین دلیل  آنرا آخرین مرحله برای دستیابی به پیام های پاک  شده، پیشنهاد می شود.

 

در این مقاله سعی  شد مواردی را که برای ریکاوری پیامک استفاده می‌شود برای شما توضیح دهیم اما در اینجا نمایندگی پیامک شیراز به شما یک پیشنهاد می‌دهد که به هیچ کدام از این مراحل نیاز نداشته باشید و آن هم این است که همیشه یک بک آپ از پیامهای خود ذخیره کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکلی بتوانند به راحتی و بدون هیچ دردسری به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید.

 

 

پیام رسون ضمن آرزوی موفقیت روز افزون برای شما کاربران گرامی از شما درخواست دارد تا با دنبال کردن نمایندگی پیام کوتاه شیراز در ارسال نظرات خود باعث بهتر شدن هر روز سامانه پیام کوتاه ما شوید.

 

جهت خرید پنل پیامک از سامانه پیام کوتاه شیراز اینجا را کلیک کنید .

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب