سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

سامانه ارسال اس ام اس قبض برق

16 بهمن 1399 443 0 0

این روزها ارسال پیامک برای ادارات مختلف، یک ابزار کارآمد در دستور کار است.

در این مقاله قصد داریم در مورد ارسال پیام کوتاه اداره برق برای اطلاع رسانی از هزینه برق به مردم، بپردازیم.

 

شاید با دانستن اینکه ارسال پیام کوتاه به عنوان یک امکان اطلاع رسانی فقط توسط شرکت برق توانسته موجب صرفه جویی هزار میلیاردی حفظ محیط زیست باشد، شما را شگفت زده کند. اما این یک واقعیت است که هر اداره یا شرکتی که دارای سامانه ارسال اس ام اس باشد علاوه بر صرفه جویی در هزینه های خود می‌تواند به حفظ محیط زیست نیز کمک کند.

چراکه در سال‌های قبل یکی از دغدغه های مراکز و شرکت هایی که باید قبض های مختلف را صادر می‌کردند یک مشکل بود و رساندن آن به دست مردم و مطلع کردن آنها مشکل دیگر.

امروزه برای شرکت ها و اداره هایی که باید قبض صادر کنند، امکاناتی  فراهم آمده که می‌توانند با کمترین تعرفه و هزینه افراد را از وجود قبض ها مطلع سازند.

 

آموزش سه روش برای حذف قبوض کاغذی برق :

1_ در روش اول اینگونه است که، ماموران قرائت کنتور بعد از مراجعه به منازل، از آن‌ها درخواست شماره تلفن همراه را کرده تا آن را در سامانه ثبت کند. در این صورت از ماه بعد هزینه های برق ماهانه ی منزل شما توسط سامانه پیامک در اختیار شما قرار می‌گیرد و یا در برخی مواقع این اطلاع رسانی می‌تواند توسط اپراتور پیام صوتی انجام شود.

2_ آموزش دوم بدین صورت است که سر شماره ای اعلام شده که مشتریان با ارسال شماره شناسه اشتراک خود،. اطلاعاتشان در سامانه پیامک، ثبت خواهد شد و پس از آن قبوض خود را به شکل پیامک دریافت می‌کنند.

3_ در روش سوم مشترکین با مراجعه به سایت 39 شرکت توزیع در سراسر کشور می‌توانند نسبت به ثبت اطلاعات خود اقدام نمایند.

 

این سه روش بسیار ساده که از سوی شرکت برق و مشترکین آن انجام می‌شود باعث صرفه جویی در وقت و هزینه ها می‌شود.

شرکت برق استان‌ها، شهرها و دهیاریها و بخش داری ها می‌توانند با خرید نمایندگی پنل پیامک، علاوه بر صرفه جویی در وقت و هزینه های خود در حفظ محیط زیست نیز شریک باشند.

شرکت اهورا اطلس فارس با داشتن پر سرعت ترین سامانه پیام کوتاه برای شریک شدن در حفظ محیط زیست قصد دارد تا ارزان ترین پنل پیامک ایران را در اختیار شرکت برق قرار دهد.

 

جهت فعالسازی ارزان ترین پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب