سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل اس ام اس و پنل پیامک پل ارتقا برند شما

26 شهریور 1397 855 0 0

 

پنل اس ام اس و پنل پیامک پل ارتقا برند ومارک تجاری شما

 

 

 

 

به عنوان یک تصمیم گیرنده برای یک نام تجاری در حال رشد، شما ارزش داشتن ارتباط با مشتریان موجود و همیشگی را درک می کنید. با گذشت زمان و به رسم عادت مشتری دائم درحال تغییر کردن هستند.

برای اینکه بتوانید مارک تجاری وبرند خودرا در موقعیت ارتقا ورشد قرار بگیرد ، باید هزینه  های سنگینی صرف کنید. اگر شما باید به دنبال ویژگی های پیشرفته برای استفاده، یک شرکت ارائه دهنده تبلیغات پیامکی پر بازده و هدفمند با ازرانترین تعرفه های ارسال پیامک ، جهت افزایش درآمد و ارتقا برند تجاری خود هستید ما بهترین و ایده آل ترین گزینه انتخابی را بشما معرفی میکنیم. نمایندگی پنل پیامک شیراز و پنل اس ام اس شیراز ارائه دهنده باکیفیت ترین و ارزان ترین سامانه ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی بهترین انتخاب برای شماست که به دنبال بهترینها هستید.  

 

ما به شما شش ویژگی خاص را ارائه می دهیم که به مارک ها کمک می کند تا بیشتر رشد کنند.

6ویژگی که باعث رشد مارک ها می شود:

ارائه شده توسط پنل اس ام اس

آیا می دانید 98٪ پیام های متنی خوانده شده است؟ مقایسه آن با میانگین 22٪ آمار در ایمیل، و شما فقط

ببینید که چه مقدار از خدمات پیام کوتاه و بازاریابی پیامکی می تواند برای شما مفید واقع شود.

با این نوع میزان خواندن، بهترین گزینه انتخابی شما استفاده از تبلیغات پیامکی و پیامک صوتی است. شما باید با استفاده از پنل پیامک پیام رسون و به حداکثر رساندن پتانسیل بازاریابی به حداکثر توانایی خود دست یابید. و این بدان معنی است که صرفا یک متن گاه به گاه یکبار ارسال می شود.

راه های بسیاری وجود دارد که مخاطبان خود را از طریق پیامک تبلیغاتی ، متن پیامکی و تبلیغات صوتی مشتاق و جذب کنید. در بیش از یک دهه از ارائه انواع خدمات پیامکی با خطوط اختصاصی ، ما این شش ویژگی پیشرفته را پیدا کردیم تا تاثیر بیشتری بر رشد اقتصادی داشته باشیم.

 

1*کلمات کلیدی و کد کوتاه

یکی از قوی ترین ابزارهایی که در اختیار شما قرار می دهد برای رشد پایگاه داده تماس با متن شما ترکیبی از کلمات کلیدی و کدهای کوتاه است. شما احتمالا یک آگهی تجاری مثل این دیده اید:

شما باخرید از طریق ای اگهی یا پیامک یک کد کوتاه  برای دریافت وبا ارسال آن از 15%  تخفیف خرید آنلاین بهرمند شوید. شما برای جذب مخاطب میتوانید از کلمات کلیدی وکد کوتاه  استفاده کنید. کلید واژه با نام تجاری خود می آید، و شامل مفهوم گروهی از افراد می شود. ما ( شرکت تک رایان سپهرخاورمیانه ) اغلب مخاطبین خود را با اشاره به انتخاب گزینه  VIP ، وقرار دادن در یک گروه خاص  به آنها تخفیف های منحصر بفردی می دهیم که جایی دیگر به دست هرگز نخواهند دید.

بهترین سرویس ارسال پیامک برای کسب و کار به شما کمک خواهد کرد کلید واژه مناسب برای پیدا کردن لیست مخاطب  خود را در کانال های مختلف مانند ایمیل، وب سایت خود، تبلیغات چاپی و غیره پیدا کنید.

 

2*کمپین های قطره ای

کمپانی های قطره ای ارزش خود را در بازاریابی ایمیل ثابت کرده اند، اما آیا می دانستید که می توانید از آنها در بازاریابی اس ام اسی نیز استفاده کنید؟

کمپین های قطره اجازه می دهد تا شما به صورت خودکار یک سری زمانی از پیام های متنی را به یک گروه از مخاطبین ارسال کنید. در حالی که شما یک کلید واژه برای کمپین قطره ای نیاز ندارید، اکثر مردم یک کمپین قطره را به گروهی متصل می کنند که کسی می تواند با ارسال پیامک به یک کلید واژه پیوست کند.

یک کمپانی قطره ای متن ممکن است یک مجموعه ای داشته باشد که شامل موارد زیر است:

درخواست برای بازبینی در یک سایت شخص ثالث یک معامله یا فروش متقابل مربوط به خرید اخیر ، نظرسنجی ،  اولویت تخفیف برای انگیزه دادن به یک تکرار سفارش ، کمپین های قطره ای زمان کمتری برای راه اندازی و بهینه سازی می دهند، اما می توانند بسیار ارزشمند باشند از لحاظ جذب مشتری جدید و حفظ و رضایت مشتری.

 

3*یادآوری خودکار

ما اغلب به مخاطبین خود پیشنهاد استفاده از متن یادآوری خودکار برای رشد کسب و کار و رشد مارک تجاری میدهیم.کمپین های یادآوری را می توان به روش های مختلفی از قبیل تاریخ پرداخت، روزهای تولد، سالگرد های مشتری و یادآوری های قرار ملاقات استفاده کرد. با استفاده از متن های یادآوری، می توانید تقاضای تماس های گذشته را از بین ببرید و به طور قابل ملاحظه ای قرار ملاقات را کاهش دهید.

4*چت از طریق Text-to-landline

با متن به فضا، شما می توانید پیام های متنی را در شماره تلفن کسب و کار موجود خود دریافت کنید و به آن پاسخ دهید، حتی اگر یک تلفن ثابت باشد. در حقیقت، شانس این است که مشتریان و چشم اندازها در حال حاضر پیام خود را به شماره شما ارسال می کنند و این پیام ها را از دست می دهید.

Text-to-landline برای خدمات مشتری و سایر انواع مکالمه یک به یک مناسب است. رستوران ها می توانند از Text to-Landline برای سفارش دادن از این استفاده کنند؛ دفاتر پزشکان می توانند از آن برای برنامه ریزی قرار ملاقات استفاده کنند. علاوه بر کاهش تماس های تلفنی و مشتریان در حالت تعلیق، متن به فضا باعث افزایش رضایت مشتری می شود. در حقیقت، یک مطالعه نشان داده است که 9 نفر از 10 مصرف کننده مایل به ارسال متن با مارک ها هستند.

 

5*پیگیری و گزارش

اهمیت تصميم گيري با پشتيبانی اطلاعات دشوار است. پیامک تبلیغاتی ، پیامک صوتی ، نمایندگی پیامک   نتایجی جذاب و مفید را ارائه می دهند تا بتوانید سرمایه گذاری خود را بهینه کنید و نام تجاری خود ارتقا دهید.

پایگاه داده تماس خود را افزایش دهید، شما باید قادر به دیدن گزارش های عمیق برای درک مشتریان خود را بهتر و دقیقا ارائه آنچه که آنها می خواهند باشید.

 با داشتن  نمایندگی پنل پیامک به شما فرصتی داده شود تا آمار مربوط به متن ارسال شده، پیام دریافت شده و تعداد کل تماس های روزانه را مشاهده کنید. با استفاده از این داده ها، می توانید پیوندها را در تعامل، نتایج، تجزیه و تحلیل، اصلاح، تکرار و سود مشاهده کنید.

6* یکپارچگی

برندهای در حال رشد نیاز به تجزیه و تحلیل و ادغام عمیق با هر بخشی از کمپین بازاریابی خود دارند. به دنبال یک سرویس پیام کوتاه پیامرسان باشید که یکپارچه سازی با سایر اجزای کلیدی پشته بازاریابی شما را ارائه می دهد. اطمینان حاصل کنید که پایگاه داده پیام های متنی شما دارای یکپارچگی و همگام سازی کامل با ابزار مدیریت ارتباط با مشتری (CRM)، سرویس بازاریابی ایمیل، ارائه دهنده ثبت رویداد و راه حل مدیریت پروژه است.

خدمات مشتری را فراموش نکن

اگر فقط یک ماه پیام های خروجی ارسال کنید، احتمالا با تیم پشتیبانی مشتری ارتباط برقرار نخواهید کرد. اما اگر پایگاه داده های خود را به طور قابل توجهی افزایش می دهید و از بعضی از ویژگی های پیشرفته در بالا استفاده می کنید، بدون شک بایدیک تیم پشتیبانی قوی ومتخصص داشته باشید تا چیزهای خوب را تنظیم کنید. اطمینان حاصل کنید که برنامه پیامرسان پیام های کسب و کارتان از پشتیبانی بالا برخوردار است. با خدمات پنل اس ام اس پیام رسون خود را به سطح بعدی برسانید.

 

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید،

 

بلکه برای او مفید هم خواهید بود.

 

مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

 

071-37325725 هم اکنون برای مشاوره رایگان تماس بگیرید.

 

 

 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب