سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

پنل پیامک پیام رسون ویژه مدارس

11 مرداد 1400 952 0 0

خیلی از مدارس هستند که با متد روز و تکنولوژی پیش می‌روند و برای تبلیغ مدرسه و ناحیه خودشان از پنل پیامک و ارسال پیامک استفاده می‌کنند. 

ارسال پیامک از طرف مدارس می‌تواند بر اساس ارسال پیامک منطقه ای یا ارسال پیامک بر اساس کد پستی یا ارسال پیامک به محله باشد و با توجه به بانک شماره موبایلی که پیام رسون در اختیار شما قرار می‌دهد میتوانید متناسب با نوع مقطع تدریس مدرسه ارسال پیامک بر اساس سن و جنسیت داشته باشید .


معمولا ارسال پیامک ویژه مدارس از مزایای زیادی بر خوردار است که اگر بخواهیم این مزایا را مورد بررسی قرار دهیم باید کمی به عقب بر گردیم و از اتفاقاتی که در نبود پنل پیامک رخ می‌داد صحبت کنیم .
در گذشته ای نه چندان دور در مدارس مشکلات زیادی وجود داشت از جمله حضور والدین در مدرسه برای جلسه اولیا و مربیان . همه ما به خاطر داریم که سر کلاس های مختلف ، ناظم مدرسه به کلاس ها رجوع می‌کردند و به تمامی دانش آموزان کاغذ دعوت نامه را می‌دادند و از دانش آموزان میخواستند که دعوت نامه را به اولیا خود دهند تا در جلسه حضور پیدا کنند .همین یک مورد کافیست تا مشکلات متعدد را برایتان باز گو کنم ، از فراموش کردن دانش آموزان تا صرف هزینه های زیاد بابت کاغذ و در آخر نرسیدن به نتیجه مطلوب .

 

 

این فقط یکی از مشکلات مدارس در زمانی است که از پنل اس ام اس استفاده نمی‌کردند. 


اما امروزه خوشبختانه مدارس با تهیه پنل پیام کوتاه از سامانه پیام کوتاه ، توانسته اند بر آشفتگی و سر درگمی های آن روزها غلبه کنند و خیلی راحت با ارسال پیامک انبوه به همه والدین اطلاع رسانی های لازم را انجام دهند .


ارسال پیامک در این دوران کرونا نیز کمک بسیار بزرگی به تحصیل دانش آموزان کرد . از جمله اینکه شاگردانی که در کلاس های آنلاین حضور پیدا نمی‌کردند به والدین آنها با یک ارسال پیامک خبر داده می‌شد و یا حتی ساعت و تاریخ امتحانات را برای والدین به صورت پیامک ارسال می‌کردند تا در جریان امتحانات فرزندانشان باشند .


ما در سایت سامانه پیامک شیراز یک مقاله دیگر در خصوص سامانه پیامک ویژه مدارس داشته ایم که پیشنهاد میکنم برای اطلاع از همه مزایای پنل پیامک ویژه مدارس حتما  مقاله سامانه پیامک ویژه مدارس  را مطالعه کنید .

 

 

 

نمایندگی سامانه پیام کوتاه در این مقاله به تمامی کسانی که مدرسه دارند حال چه دولتی باشد چه غیر دولتی پیشنهاد می‌کند که از سامانه پیام کوتاه،  پنل پیامک تهیه کنند و با توجه به بانک شماره موبایلی که پیام رسون در اختیارتان قرار می‌دهد ارسال پیامک داشته باشید که اگر افراد به دنبال مدرسه مورد نظر برای فرزندانشان هستند ، به آنها مقطع و ناحیه خود را معرفی کنید .


همچنین پیام رسون با توجه به شرایط کرونا در نظر دارد که یک تخفیف ۴۰ درصدی روی پنل پیام کوتاه خود قرار دهد تا تمامی مدارس ها بتوانند نسبت به خرید پنل پیامک مشتاقانه عمل کنند و کار را برای خودشان و والدین راحت تر کنند .

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب