سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پیام صوتی

1400-10-20 15:34:21 1980 0 0

پیام صوتی چیست ؟: 

پیام صوتی، پیامی است که صدای انسان را در خود دارد. صدا را می‌توان "بسته‌بندی" کرده و با اینترنت برای کس دیگری فرستاد. به بیان تخصصی، فرایند فرستادن "بسته‌های صوتی" یک فرایند ارتباطی نیمه منفعلانه است. اما باتوجه به سرعت بالا ارتباط می‌تواند پیوسته به نظر آید.

این یک تعریف ساده از پیام صوتی است اما همین تعریف ساده که در غالب پیام صوتی آمده ، توانسته انقلابی بزرگ در تبلیغات و بازاریابی به وجود آورد و باعث شده  کسب و کارهای کوچک و بزرگ از طریق همین پیام صوتی به فروش فوق العاده ای برسند چراکه پیام صوتی و پنل پیامک با داشتن کمترین تعرفه میتوانند بیشترین بازخورد را در تبلیغات داشته باشند .

از همین رو مردم پس از اینکه برای تبلیغات خود روی به پنل پیامک و پیام صوتی آوردند و متوجه معجزه این ابزار قدرتمند شدند ، کمتر دیده میشود که کسی از روش های تبلیغاتی دیگر که هزینه های سنگینی را دربر دارند استفاده کنند . 

از ویژگی مهم پیام صوتی میتوان به این موضوع اشاره کرد که این  فرآیند به صورت کاملا اتوماتیک وخودکار انجام میشود بنابراین هیچ اپراتور و یا شماره گیری نیاز به پردازش تماس ندارد  هنگامی که سیستم را با پیام از پیش پست شده ی خود تنظیم کرده باشید طبق درخواست خودتان ، شروع به ارسال  پیامک صوتی و تبلیغات صوتی میکند.

جالب است بدانید که ارسال پیام صوتی می‌تواند به صورت انبوه با مخاطب انجام شود که در حال حاضر این یک شیوه نوین در آیتم های پیام صوتی است تا شمایی که از پیام صوتی برای جذب مخاطب استفاده می کنید ، راحت تر بتوانید ارتباط برقرار کرده و نتیجه بگیرید.

 

پیام رسون :

شرکت اهورا اطلس فارس اپراتور پیام صوتی خود را در قالب های مختلف به مشتریان خود ارائه می دهد برای مثال اگر کسی بخواهد از اپراتور پیام‌صوتی استفاده کند هم می‌تواند از سایت سامانه پیامک ، اپراتور پیام صوتی خالی را خریداری کنید هم می‌تواند اپراتور ۹۰۰۰ را انتخاب کند چرا که اپراتور ۹۰۰۰ علاوه بر ارسال پیامک به صورت متنی امکان ارسال پیام صوتی را نیز دارد و در نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز با کمترین تعرفه به مشتریان ارائه می شود .

پس اگر قصد دارید برای کسب و کارتان بازاریابی پیامکی و صوتی داشته باشید می توانید با مراجعه به سایت سامانه پیامک شیراز بهترین گزینه را بسته به شرایط خود و با کمترین تعرفه انتخاب کنید.

جهت خرید پیام صوتی از شیراز اس‌ ام‌ اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: