سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

کارت ویزیت الکترونیک پیام رسون

13 مرداد 1400 868 0 0

چقدر در مورد کارت ویزیت  الکترونیک می دانید ؟ و تا الان چقدر شنیده‌اید که کارت ویزیت الکترونیک یکی از روش‌های مهم در جذب مشتری است؟.  امروز در این مقاله که توسط سامانه پیام کوتاه پیام رسون به ثبت رسیده است می‌خواهیم شما رو با کارت ویزیت الکترونیکی آشنا کنیم و از مزایای آن شما را مطلع کنیم . پیشنهاد می کنم تا پایان این مقاله با اهورا اطلس فارس همراه باشید. 

 

 

کارت ویزیت الکترونیک چیست ؟:

در گذشته معمولاً اگر از اجناس یک مغازه خوشمان می‌آمد و از کیفیت و قیمت آن راضی بودیم از فروشنده درخواست می‌کردیم که کارت مغازه اش را به ما بدهد تا آن را گم نکنیم  و در خرید بعدی هم به آن مغازه مراجعه کنیم . اما نگهداری از یک تکه مقوا خیلی سخت است و احتمال گم شدنش بالاست.  در همین راستا فروشنده های محترم برای اینکه بتواند مشتری های خود را نگه دارند و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کند تصمیم گرفتند که به جای تهیه کارت ویزیت مقوایی از کارت ویزیت الکترونیک استفاده کنند .

در واقع کارت ویزیت الکترونیکی چیزی شبیه همان کارت ویزیت مقوایی است با این تفاوت که شکل و شمایل مدرن تر شده و شما اطلاعات خودتان را به صورت ارسال پیامک برای مشتری ارسال می کنید . این امر باعث می‌شود که شما در گوشی افراد در لیست پیامک ها ماندگار شوید و مشتری برای پیدا کردن دوباره شما فقط باید به لیست پیامک های خود مراجعه کند . 

سامانه پیامک شیراز در  مقاله کارت ویزیت الکترونیک پیامکی به صورت کامل از نحوه استفاده آن صحبت کرده اگر با طریقه استفاده از کارت ویزیت الکترونیک و انواع آن آشنا نیستید حتما مقاله کارت ویزیت الکترونیک پیامکی که در سایت سامانه پیام کوتاه ثبت شده است را مطالعه کنید . در اینجا می خواهیم به این موضوع بپردازیم که کارت ویزیت الکترونیک چطوری باعث افزایش فروش و جذب مشتری می شود. 

 

 

تصور کنید که شما یک مشتری داشته اید که از شما خرید کرده و از کیفیت و قیمت اجناس شما بسیار راضی بوده است.  خوب به جای کارت ویزیت مقوایی به مشتری پیشنهاد دهید تا با ارسال عدد مورد نظر به سامانه پیامکی ،  کارت ویزیت الکترونیکی شما را دریافت کند .  با این کار شما در گوشی شخصی مشتری ماندگار شده اید . حال میتوانید با خرید پنل پیامک از نمایندگی پیامک هر چند وقت یکبار خود را به مشتری سابقتان یاد آوری کنید و با قرار دادن لینک سایت یا آدرس صفحه مجازی،  مشتری را مشتاق کنید که برای دیدن اجناس جدیدتان وارد لینک شود. 

این موضوع را  همیشه به خاطر بسپارید که مشتری ها با احساس شان خرید می کند یعنی اگر شما بتوانید مشخصات دقیق جنس را بازگو کنید و عکس های جذاب و شفاف را به مشتریان خود نشان دهید مخاطب بدون در نظر گرفتن اینکه چقدر هزینه آن است و یا با خرید آن پول کمی در حسابش باقی می‌ماند ، خرید را انجام می دهد چرا که همه مردم با احساسشان خرید میکنه نه با عقلشان .  پس خیلی راحت می توانید با کارت ویزیت الکترونیک و پنل پیامک مخاطب هدف و مشتری سابق خود را مشتاق به خرید از کالای خودتان کنید و از فروش کسب و کارتان  لذت ببرید. 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا  اقدام کنید . 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب