سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با ارسال پیامک منطقه ای

1400-06-17 15:44:27 1922 0 0

در اکثر مقاله‌ای که در سایت سامانه پیام کوتاه شیراز به ثبت رسیده ما به این موضوع اشاره کرده ایم که می توانید پیامک های تبلیغاتی خود را به صورت ارسال پیامک منطقه داشته باشید . اما شاید کسانی باشند که با ارسال پیامک منطقه آشنا نباشند و از مزایا و کاربردهای ارسال پیامک منطقه‌ای و چگونگی کارکرد آن بی اطلاع باشند . در این مقاله که توسط تیم تحریریه نمایندگی پیام کوتاه به ثبت رسیده است می‌خواهیم در رابطه با ارسال پیامک منطقه‌ای و مزایای آن بپردازیم از تا پایان این مقاله با پیام رسون همراه باشید .

 

 

ارسال پیام کوتاه منطقه ای چیست ؟ : 

همانطور که از نام این طرح پیداست، پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای این امکان را برای شما فراهم می‌کند که تبلیغات اس ام اسی خود را تنها برای افرادی که در یک منطقه خاص زندگی می‌کنند و به محل کسب و کار شما نزدیک هستند، ارسال نمایید. این طرح برای شهرهای بزرگ اهمیت زیادی دارد، زیرا باعث صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش شانس پیدا کردن مشتریان جدید می‌شود. برای افرادی که بسیار صرفه جو هستند و نمی‌خواهند حتی یک ریال هم از هزینه تبلیغاتی خود را هدر دهند، این روش می‌تواند بسیار کارآمد باشد. 


روش های مورد استفاده برای ارسال پیام کوتاه منطقه ای : 

در سامانه پیامک شیراز  این امکان برای شما فراهم شده است که از چند طریق تنها برای شماره موبایل‌هایی که در منطقه مکانی خاصی زندگی می‌کنند پیامک ارسال کنید. شما می‌توانید با توجه به نیاز خود و با استفاده از بانک شماره موبایل نمایندگی پیامک شیراز  از این روش‌ها استفاده نمایید. همچنین تیم پشتیبانی ما در سامانه پیامک  می‌توانند به شما هم مشاوره رایگان دهند تا بهترین گزینه را انتخاب کنید .
در ادامه با پیام رسون همراه باشید تا با این روش ها بیشتر آشنا شوید .

 


ارسال پیامک از روی نقشه

یکی از جذاب‌ترین روش‌هایی که برای ارسال پیام کوتاه منطقه‌ای وجود دارد استفاده از ارسال پیامک از روی نقشه  است. این ابزار به شما این امکان را می‌دهد تا منطقه خاصی را روی نقشه گوگل انتخاب کنید و پیامک‌های تبلیغاتی خود را تنها برای افرادی که در آن مناطق سکونت دارند ارسال کنید .این ویژگی شگفت انگیز  می‌تواند کسب و کار شما را متحول کند. نگران بلاک شدن پیامک‌های تبلیغاتی توسط مشتریان خود نیز نباشید. زیرا در نمایندگی پیامک شما می‌توانید یا از خطوط خدماتی استفاده کنید یا اينکه از اپراتور ۹۰۰۰ استفاده کنید که بدون خدماتی شدن امکان ارسال به بلک لیست را دارد . در ارسال پیامک از روی نقشه امکان تفکیک شماره‌های ایرانسل و همراه اول نیز وجود دارد بنابراین شما می توانید انتخاب کنید که به کدام شماره‌ها ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید .

 

ارسال پیام کوتاه بر اساس کد پستی

یکی دیگر از زیر شاخه های  ارسال پیامک  منطقه‌ای، ارسال پیامک بر اساس کد پستی  است. شرکت اهورا اطلس فارس با استفاده از سامانه پیامک مخابرات این امکان را برای شما فراهم کرده است تا به کد پستی‌های مد نظر خود پیامک ارسال کنید. در این روش شما 4 رقم چپ کد پستی منطقه سکونت یا محل کار خود را در سامانه پیامک پیام رسون وارد کنید تا پیام‌های تبلیغاتی تنها به شماره موبایل‌های فعال در آن منطقه ارسال شود. شما می‌توانید علاوه بر افزایش فروش با ارسال پیام‌های تبلیغاتی منطقه‌ای، از طریق همکاری با پنل پیامک پیام رسون  و دریافت نمایندگی سامانه پیام کوتاه، نیز کسب درآمد داشته باشید . در این روش شما با فروش هر پنل به همکاران خود 20 درصد از مبلغ پنل را به عنوان پورسانت دریافت می‌کنید.

 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای بر اساس پیش شماره:

اگر منطقه فعالیت شما شامل چند استان همجوار می‌شود، یک پیشنهاد ویژه برای شما داریم. شما می‌توانید با وارد کردن پیش شماره همراه اول مدنظر خود، برای مشتریان خود در چندین استان که از آن پیش شماره استفاده می‌کنند، پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای ارسال نمایید. البته امکان فیلتر شماره‌ها بر اساس صنف و جنسیت نیز در این روش وجود دارد که شانس موفقیت تبلیغات اس ام اسی شما را بیشتر می‌کند. اگر دارای سایت هستید می‌توانید در کنار ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای از طریق وب سرویس بین سایت و پنل پیامکی خود نیز ارتباط برقرار کنید. به این ترتیب امکان ارسال پیامک از طریق سایت به کاربران نیز برای شما فراهم می‌شود.

 


مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای: 

ارسال پیامک تبلیغاتی در واقع می‌تواند به تمرکز بهتر شما بر روی مشتریان واقعی و وفادار شما کمک کند. با استفاده از این روش می‌توانید از مزایای زیر بهره مند شوید:

۱-ارسال پیامک هدفمند


۲-صرفه جویی در هزینه‌ها


۳-افزایش شانس جذب مشتری واقعی


۴-افزایش آگاهی از برند


۵-ارسال پیامک به مشتریانی که در اطراف شما حضور دارند

 

 

ارسال پیامک تبلیغاتی منطقه‌ای در سامانه پیام کوتاه پیام رسون :

در این مقاله با نحوه ارسال پیامک  منطقه‌ای از طریق روش‌های مختلفی که پیام رسون  برای شما فراهم کرده است آشنا شدید . این موارد تنها بخشی از خدماتی هستند که می‌توانید در پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه ایران دریافت کنید. سامانه پیامک شیراز در کنار امکان ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه و منطقه ای  با مزایای فوق العاده امکان استفاده از خدمات ویژه مرتبط با سایت‌ها و اپلیکیشن ها مانند ارسال پیامک از اپراتور ۹۰۰۰ و خطوط سامانتل  را نیز برای شما فراهم کرده است. برای برخورداری از این امکانات فوق العاده و پیوستن به جمع هزاران همراه و مشتری راضی شرکت اهورا اطلس فارس کافی است به سایت سامانه پیامک مراجعه کنید و از آن پنل پیامک خود را سفارش دهید .

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید.

برچسب ها: