سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

اپراتور 3000

1400-08-07 15:19:48 1601 0 0

اگر اهل خرید پنل پیامک برای ارسال پیامک تبلیغاتی هستید حتماً با پیش شماره های مختلف آشنا هستید و می دانید که باید بر اساس  نیازتان از اپراتورهای مختلف استفاده کنید . اما این را باید بدانید که اپراتورها در مجموع تفاوت چندانی با هم ندارد . برای مثال اپراتور همراه اول ، ایرانسل و رایتل همگی یک کار مشترک را انجام می‌دهند و تفاوت آنها در پیش شماره های آنها است با کمی تفاوت جزئی .

در مقاله های قبل تر که در سامانه پیام کوتاه پیام رسون به ثبت رسیده است به توضیح اپراتور 1000 ، اپراتور2000 ، اپراتور 9000 پرداختیم و تفاوت آنها را بازگو کرده ایم . اما در این مقاله می خواهیم به کالبد شکافی خطوط 3000 بپردازیم . پس برای آشنایی بیشتر با خط 3000 تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه شیراز همراه باشید .

 

 

تاریخچه اپراتور 3000 :

 

اپراتور مگفا (مرکز گسترش و فناوری اطلاعات ) ارائه دهنده اپراتور 3000 می باشد . شرکت مگفا در سال‌های فعالیت خود توانست بخش عظیمی از اعتماد سامانه های پیامکی را برای پربازده بودن این سر شماره را به خود جلب کند .  اپراتور 3000 یکی از قدیمی‌ترین اپراتورهای پیامکی به حساب می‌آید جالب است بدانید که این شرکت در سال 1360 در اداره کل ثبت شرکتها و مالکیت های صنعتی تهران به نام شرکت ( پویندان ) به ثبت رسیده است . اما در سال 1382 به مرکز گسترش فناوری اطلاعات مگفا  تبدیل شده و موضوع این شرکت به ارائه سرشماره پیامکی و خدمات پیامکی تغییر یافته است .  برخی از سامانه پیام کوتاه بر این باورند که اپراتور پیامک 3000 یکی از وسیعترین سرشماره پیامکی ایران محسوب می‌شود .

 

 

مزایای اپراتور 3000 مگفا : 

 

- سرعت بالای ارسال پیامک و کیفیت بالای ارائه محصولات پیامکی
 
- دارای گواهینامه مدیریت کیفیت ISO9001
 
- توانایی اتصال به تمامی مراکز پیام کوتاه اعم از : همراه اول ، ایرانسل ، رایتل ، شرکت ارتباطات سیار
 
- قابلیت اتصال به اپراتورهای خارج از کشور بر اساس پروتکل SMPP
 
- مناسب بودن قیمت شماره های 10 ، 12 ، 14 رقمی نسبت به سایر اپراتور ها
 
- اعلام دقیق وضعیت ارسال و گزارش گیری دقیق از ارسال پیامک
 
 
 
معایب اپراتور 3000 مگفا : 
 

از اصلی ترین عیب اپراتور پیامک 3000 می‌توان به تعداد خطوط آن اشاره کرد  بدین صورت که وقتی شما می خواهید خط 3000 را به عنوان  پنل پیامک خود انتخاب کنید ، نمی توانید تا ۴ رقم بعد از پیش شماره 3000 را خودتان انتخاب کنید .  یعنی باید حتماً از خطوط ۸ رقمی به بالا خریداری کنید  و این تعداد رقم بین ۱۰ و ۱۲ و ۱۴ رقم متغیر می باشد . اما یک استثنا وجود دارد و آن هم این است که خطوط 3000 با شش رقم در موارد خیلی خاص ارائه می شود اما باید مبلغ بسیار بالایی را بابت آن پرداخت کنید . 

 

 

پیام‌ رسون کارگزار اپراتور 3000 مگفا :

 

نمایندگی سامانه پیامک پیام رسون و خیلی از شرکت‌های ارائه دهنده پنل پیامک با اپراتورهای مانند مگفا قرارداد می بندند تا بتوانند به بهترین شکل پنل پیامک را به مشتریانشان ارائه دهد و خرید پنل پیامک از سامانه پیام کوتاه این ویژگی را دارد که شما با خرید یک خط اختصاصی میتوانید از خطوط عمومی موجود در سامانه هم استفاده کنید و همین موضوع باعث شده که اکثر افراد برای تهیه پنل پیامک به کارگزاران سامانه پیامک مراجعه کنند .

همچنین برخی از سامانه پیامک هستند که در ارائه تعرفه و فروش خطوط تخفیف های بیشتری را نسبت به اپراتور ارائه دهنده در نظر می‌گیرند و هدف از این کار   جذب مشتری بیشتر میباشد و زمانیکه متقاضی قصد خرید پنل اس ام اس را داشته باشد حتما به سراغ ارائه دهنده ای میروند که با کمترین تعرفه بهترین کیفیت را عرضه میکند .  نمایندگی سامانه پیامک پیام رسون دقیقاً یکی از همین سامانه پیامک می باشد که اپراتور مد نظرتان را با تعرفه کمتر به شما ارائه می دهد و همین موضوع باعث شده که سامانه‌ پیامک شیراز را به عنوان ارزانترین پنل پیامک ایران معرفی کنند .

 

 

پیام رسون :


اگر قصد تبلیغ دارید و می‌خواهید از بهترین روش تبلیغ یعنی بازاریابی پیامکی استفاده کنید می‌توانید با توجه به شرایط کسب و کارتان ، اپراتور 3000 را انتخاب کنید اما باید ابتدا نسبت به خرید پنل پیامک اقدام کنید سپس درخواست پیش شماره  3000 را بدهید .
سامانه پیام کوتاه شیراز به عنوان یکی از پیشگامان ارائه‌دهندۀ خدمات پیام کوتاه با شرکت مگفا این امکان را دارد ، که خط  با سر شماره 3000 را برای کاربرانش فراهم کند و به عنوان یکی از پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران تا رسیدن شما به موفقیت همراهتان خواهد بود.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

برچسب ها: