سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

ایام فاطمیه و ارسال پیامک

10 بهمن 1399 317 0 0

ایام فاطمیه :

از آنجایی که در روایات شیعیان  آمده برای درگذشت فاطمه زهرا دو تاریخ وجود دارد، که این تاریخ ها از ۱۳ جمادی الاول شروع و تا سوم جمادی الثانی ادامه دارد. که هر کدام از آنها به مدت سه روز است، یعنی ایام فاطمیه اول از ۱۳ جمادی اول تا ۱۵ جمادی الاول است و فاطمیه دوم از سوم تا پنجم جمادی الثانی است.

حال در این ایام شیعیان به یکدیگر تسلیت می گویند و یا در صورت داشتن شرایط مراسم های عزاداری برپا می کنند.

شما عزیزان میتوانید برای عرض تسلیت به همنوعان خود با استفاده از ارسال پیامک این ایام را تسلیت بگویید و یا آنکه اگر دارای شرکت و تشکیلاتی هستید که مشتریان خاص خود را دارید میتوانید با کمترین تعرفه ارسال اس‌ام‌اس هم به مشتریان خود ایام فاطمیه را تسلیت بگویید و هم خودتان را به آنها یادآوری کنید.

همچنین کسانی که در این ایام مراسم عزاداری برپا می کنند و یا نذری هایی را به مردم می دهند می توانند برای اطلاع رسانی به مردم از سامانه پیام کوتاه استفاده کند و شیعیان را برای مراسم عزاداری در یک مکان گرد هم آورند.

 

شرکت اهورا اطلس فارس به یمن این ایام قصد دارد سامانه ارسال پیام کوتاه خود را با کمترین تعرفه ارسال پیامک در اختیار شما عزیزان قرار دهد و خود را در این امر خالصانه شریک کند.

 

جهت فعال سازی ارزان ترین پنل پیامک خود از نمایندگی سامانه پیام کوتاه اینجا را کلیک کنید.

 شماره های تماس :

09172172039

02128423301

سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب