سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید، بازاریابی پیامکی را برای رویداد خود امتحان کنید!!!

8 فروردین 1397 1719 0 0

تمام تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید، بازاریابی پیامکی را برای رویداد خود امتحان کنید!!!

 

پنل اس ام اس

اگر میخواهید در مورد یک رویداد در آینده سخن بگویید، بازاریابی پیامکی ممکن است اولین چیزی نباشد که شما به آن فکر میکنید. اکثر سازمانها بر روی ایمیل ها، رسانه های اجتماعی، تماس های تلفنی و ایمیل مستقیم برای افزودن به حجم مشتریان خود کار می کنند. اس ام اس ارسالی متفاوت است و مکمل هر یک از این تاکتیک ها، با ارائه حداکثر (98٪) ارسال موفق و سریع ترین (90٪ کمتر از 3 دقیقه) نرخ بازشدن است. پس چرا به یکی از ابزارهای تبلیغاتی تکیه می کنید، زمانی که می توانید با ارسال پیام کوتاه گام بردارید.

 

در اینجا چند راه برای ارسال پیامک انبوه برای شما و رویداد شما وجود دارد:

افزایش بازدید با یک پیامک یادآوری

یادآوری های اس ام اسی آسان برای راه اندازی و بسیار موثر است. با سامانه پیام کوتاه پیام رسون ، همه چیزهایی که باید انجام دهید این است که مخاطبین انتخاب شده خود را آپلود کنید، یک پیام ارسال کنید و به ارسال ضربه بزنید. اگر می خواهید پیام های تکراری را نیز ایجاد کنید.

بازاریابی پیامکی برای رویدادها مثال1

مهمانان را تشویق کنید تا با انگیزه های پیامکی به موقع وارد شوند

حضور مهمانان را با ارائه هدیه یا جایزه ویژه به مهمانانی که به رویداد شما می آیند، تشویق کنید. این انگیزه مخاطبان شما برای نشان دادن در زمان است! شما می توانید تخفیف، پیشنهاد یا صندلی های ویژه را بسته به نوع رویدادی که در حال برنامه ریزی هستید ارائه دهید!

بازاریابی متن در پنل اس ام اس برای رویدادها مثال2

مشارکت و فروش مجوز با متون

اگر در حال انجام یک قرارداد در مورد یک امتیاز، یک مسابقه در بازی یا یک قرعه کشی هستید، می توانید مشارکت خود را با ارسال پیام های خود در حین انجام این رویداد افزایش دهید. تا زمانی که متون شما مرتبط و مفید باشند، پیام شما باید به خوبی دریافت شود.

بازاریابی اس ام اسی برای رویدادهای مثال3

بازاریابی متن را به مخلوط خود اضافه کنید

اضافه کردن بازاریابی متن به ترکیب شما می تواند رویداد شما را در تعدادی از جبهه های مختلف به موفقیت برساند. در مورد چگونگی استفاده از پیام کوتاه برای به دست آوردن نتایج بهتر فکر کنید!

سامانه پیام کوتاه پیام رسون با ارائه خدمات تبلیغاتی در کانال های پربازده همواره شما در رسیدن حداکثر بازده یاری می نماید.

کارت ویزیت الکترونیک

طراحی ربات تلگرامی

طراحی نقشه گوگل

طراحی سایت تبلیغاتی

طراحی و پخش تراکت تبلیغاتی

اپلیکیشن ارسال انلاین

ارسال اس ام اس انبوه به بلک لیست

ارسال سیمکارت با سرعت بالا و هزینه پایین

 

از همین الان دست بکار شوید.

 

 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب