سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل اس ام اس پیام رسون ویژه دانشگاه ها

1401-06-15 17:52:59 180 0 0

مراکز دانشگاهی یکی از نهادهای مورد توجه و اصلی کشور است و نحوه ارائه خدمات در این مراکز از اهمیت بالایی برخوردار است. ارائه خدمات از سوی دانشگاه علاوه بر رضایت دانشجو و اساتید باعث می‌شود افراد زیادی جذب تحصیل در این مراکز شوند. علاوه بر آن ارتباط دانشجو و دانشگاه ارتباطی مداوم است و خدمات مناسب روی عملکرد دو طرف میتواند تاثیر گذارتر باشد ، این ارتباط دو طرفه را می‌توان با پنل اس ام اس تقویت کرد.

در این مقاله قصد داری شما را باکاربردهای پنل پیامکی برای دانشگاه بیشتر مطلع کنیم پس پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون همراه باشید .

 

 

چرا دانشگاه ها باید از سامانه ارسال پیامک استفاده کنند :

در این روزها که دنیای تبلیغات و بیزنس است برای همگان مهم است که تبلیغات برایشان مقرون به صرفه باشد، پس یکی از مقرون به صرفه ترین روش تبلیغات ارسال اس ام اس است که می‌توانید با خرید سامانه پیامکی ارزان از پیامک های رایگان آن استفاده کنید.

حال دانشگاه ها در طول ترم نیازمند اطلاع رسانی های زیادی هستند از جمله عدم تشکیل کلاس،. کلاس های جبرانی و... که اگر بخواهید این اطلاع رسانی ها را انجام دهید نیاز به یک وب سرویس هوشمند دارید تا هم از ارسال اس ام اس ها آسوده خاطر باشید و هم اینکه در وقت و هزینه های خود صرفه جویی کنید.

همچنین علاوه بر اطلاع رسانی برای دانشجویان لازم است که بسیاری از این اطلاع رسانی ها را به اساتید نیز داشته باشید که می‌توانید با خرید یک سامانه پیام کوتاه تمامی این اطلاع رسانی ها را با خیال راحت و بدون دغدغه انجام دهید.

علاوه بر آن سامانه ارسال پیامک برای دانشگاه ها، قابلیت ارسال پیامک تبلیغاتی برای اطلاع رسانی از شروع پذیرش دانشگاه را دارد. چراکه آن دسته از  نمایندگی  پیامک که بهترین باشد مانند نمایندگی پنل پیامک شیراز، بانک شماره موبایل جامع که به تفکیک شهر و استان و گروه سنی را دارند و می‌توانید به شهر و منطقه مورد نظر ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید، در اختیارتان قرار میدهد . 

 

 

کاربردهای پنل پیامکی برای دانشگاه ها :

کاربرد سامانه پیامک برای تمامی مشاغل و شاخه های آن بسیار انبوه بوده در زیر به صورت آیتمی به یکسری از کاربردهای ضروری پنل پیامک برای دانشگاه ها اشاره کرده ایم .


- اطلاع رسانی های دعوت به همکاری و جذب هیئت علمی
- اعلام نمرات دانشجویان
- اعلام وضعیت انتخاب واحد و ثبت نام دانشجو
- یادآوری کردن روزهای حذف و اضافه به دانشجویان
- اعلام تاریخ و زمان برگزاری امتحانات
- اعلام وضعیت مالی دانشجو
- ارسال اخبار به دانشجویان و اساتید
- اطلاع رسانی همایش ها و کنفرانس ها
- اطلاع رسانی کارگاه ها ی آموزشی و جلسات گروهی
- اطلاع رسانی کتاب های منتشر شده در دانشگاه
- اطلاع رسانی به دانشجویان و اساتید از تشکیل شدن یا نشدن کلاس ها
- اطلاع رسانی در مورد تغییر ساعات کلاس ها
- برگزاری مسابقات علمی و فرهنگی در دانشگاه و انجام قرعه کشی
- ثبت نام متقاضیان برای شرکت در جلسات و همایش ها
- امکان اختصاص خط مجزا به معاونت های مختلف دانشگاه
- اطلاع رسانی جهت نمایشگاه ها و دفاعیه دانشجویان
- اعلام جلسات کاری با همکاران ، پرسنل ، اساتید ، دانشجویان
- دریافت نطرات دانشجویان و اساتید
- ارتباط دانشجویان با مدیریت
- ارائه مشاوره به دانشجویان
- تبریک تولد دانشجویان و اساتید
- مشاوره تحصیلی
- ارسال پیامک های آموزشی برای بالا بردن سطح علمی دانشجویان
- اطلاع رسانی های دعوت به همکاری و جذب هیئت علمی
- اعلام ابلاغیه ، بخشنامه ها ، و مصوبات به صورت ساده و آنی
- یادآوری کردن آخرین مهلت ثبت نام و سایر موارد به دانشجویان

 

 

پیام رسون

سامانه پیام کوتاه شیراز با دانستن این موضوع که در سال تحصیلی جدید تمامی مدارس و دانشگاه ها پس از 2 سال دوباره میخواهند فعالیت خود را شروع کنند و باید برای نظم و مقررات جدید اقداماتی را در دست اقدام داشته باشند ، تصمیم دارد به سیستم آموزشی کشور کمک کند و در همین راستا یک تخفیف 50 درصدی برای خرید موسسات آموزشی و دانشگاه ها  از پیام رسون در نظر گرفته است .

این تخفیف روی تمامی اپراتورها اعم از اپراتور 9000 ، اپراتور 1000 ، اپراتور 5000 و تمامی پنل های پیامکی اعم از پنل پیامک نقره ای و پنل پیامک طلایی در نظر گرفته شده است . 

این یک فرصت طلایی برای تمامی آموزشگاه ها و دانشگاه ها میباشد . پس اگر میخواهید اطلاع رسانی های خود را با استفاده از پنل اس ام اس انجام دهید این فرصت را از دست ندهید . 

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید . 

 

 

 

برچسب ها: