سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

پنل پیام صوتی پیام رسون

1401-07-29 18:50:31 354 0 0

در دنیای امروز که شرکت ها، ایده ها و محصولات به صورت فراوان وجود دارد، برندینگ  نقش مهمی را بازی می‌کند و کمی خلاقیت در نوع تبلیغات باعث برتری شما نسبت به رقبا خواهد شد. افرادی که شرکت شما را نمی شناسند خیلی کم وقت شان را به شما اختصاص می دهد پس شما برای شناساندن شرکت و سازمان خود باید تمام تلاشتان را کنید و کاری کنید تا برندسازی شما برای مخاطبان جلب توجه کند. 
اگرچه اکثر بازاریاب ها از برندینگ بصری با استفاده از  تصاویر، رنگ، لوگو و... استفاده می‌کنند اما تعداد خیلی کمی از آنها می‌دانند که می‌توان صداها و موزیک هایی برای شرکت ساخت که با خصوصیات و برند سازمان هارمونی داشته باشد، و این کار  یکی از بهترین روش تبلیغ محسوب می شود.

پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیام کوتاه پیام رسون همراه باشید تا شما را با پنل پیام صوتی بیشتر آشنا کنیم . 

 

 

پنل پیام صوتی چیست ؟: 

پیام صوتی یا پیامک صوتی یکی از روش های جدید و پرکاربرد ارتباطی و تبلیغاتی است. پنل پیامکی پیام رسون ، این امکان را برای شما فراهم می‌آورد که در کنار ارسال پیامک انبوه بتوانید از قابلیت ارسال پیام صوتی (پیامک صوتی) استفاده کنید. با استفاده از سامانه پیامک پیام رسون می توانید صدای خود را ضبط کرده و به شماره‌ موبایل یا شماره‌های ثابت به صورت تکی یا انبوه پیامک صوتی ارسال کنید.

پیام صوتی، پیامی است که صدای انسان را در خود دارد. صدا را می‌توان "بسته‌بندی" کرده و با اینترنت برای کس دیگری فرستاد. به بیان تخصصی، فرایند فرستادن "بسته‌های صوتی" یک فرایند ارتباطی نیمه منفعلانه است. اما باتوجه به سرعت بالا ارتباط می‌تواند پیوسته به نظر آید.

این یک تعریف ساده از پیام صوتی است اما همین تعریف ساده که در غالب پیام صوتی آمده ، توانسته انقلابی بزرگ در تبلیغات و بازاریابی به وجود آورد و باعث شده  کسب و کارهای کوچک و بزرگ از طریق همین پیام صوتی به فروش فوق العاده ای برسند چراکه پیام صوتی و پنل پیامک با داشتن کمترین تعرفه میتوانند بیشترین بازخورد را در تبلیغات داشته باشند .

از همین رو مردم پس از اینکه برای تبلیغات خود روی به پنل پیامک و پیام صوتی آوردند و متوجه معجزه این ابزار قدرتمند شدند ، کمتر دیده میشود که کسی از روش های تبلیغاتی دیگر که هزینه های سنگینی را دربر دارند استفاده کنند . 

 

اپراتور پیام صوتی چگونه کار میکند:

اپراتور پیام صوتی یک نرم افزار تحت وب است که با خرید پنل پیام صوتی از طرف شرکت به شما رمز و پسورد داده می‌شود که در آن موقع می توانید وارد پنل کاربری خود شوید و صدای خود را ضبط کنید و پیام ضبط شده خود را آپلود کنید و برای کاربران خود به صورت ارسال پیامک انبوه خدمات انجام دهید. 

 

 


اپراتور پنل پیام صوتی با چه شماره هایی کار می‌کند :
 با دسته بندی شماره ها به موبایل و خط  ثابت می توان این نکته را خاطرنشان کرد که در ارسال به تلفن موبایل محدودیتی وجود ندارد چرا که شبکه تلفن همراه دیجیتال بوده، اما در مورد شماره های ثابت و بین استانی به دلیل ترانزیت بودن شبکه و استفاده مخابرات از مراکز تلفن قدیمی به این صورت است که به هر ۱۰۰ هزار تلفن ثابت حدود ۴۵ دقیقه زمان نیاز است. 

 


نحوه ارسال پیام صوتی :
 برای ارسال پیام صوتی با خرید پنل پیام صوتی از نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون قادر هستید تا پیام صوتی با کمترین تعرفه ارسال پیامک ارسال کنید و برای ضبط صدا احتیاج به نرم‌افزارهای خاص ندارید و با استفاده از موبایل خود می توانید این کار را انجام دهید. 
سامانه پیامک شیراز (اهورا اطلس فارس) اولین اپراتور پیام صوتی در ایران می باشد که با گستردگی زیرساخت ها توانایی برقراری تماس و ارسال صدای شما به صورت همزمان برای عموم مخاطبان تلفن ثابت و همراه را فراهم کرده است، بدین صورت که شما خیلی راحت با پنل پیام صوتی می توانید تبلیغات و اطلاع رسانی های خود را به صورت یک پیغام صوتی به گوش مخاطبین خود برسانید. 

 

کاربرد پنل پیام صوتی : 

از ویژگی مهم پیام صوتی میتوان به این موضوع اشاره کرد که این  فرآیند به صورت کاملا اتوماتیک وخودکار انجام میشود بنابراین هیچ اپراتور و یا شماره گیری نیاز به پردازش تماس ندارد  هنگامی که سیستم را با پیام از پیش پست شده ی خود تنظیم کرده باشید طبق درخواست خودتان ، شروع به ارسال  پیامک صوتی و تبلیغات صوتی میکند.

جالب است بدانید که ارسال پیام صوتی می‌تواند به صورت انبوه با مخاطب انجام شود که در حال حاضر این یک شیوه نوین در آیتم های پیام صوتی است تا شمایی که از پیام صوتی برای جذب مخاطب استفاده می کنید ، راحت تر بتوانید ارتباط برقرار کرده و نتیجه بگیرید.

 

 

 

پیام رسون

سامانه پیامکی رایگان پیام رسون جزء برترین سامانه پیامک ایران محسوب می‌شود که طی 11 سال فعالیت خود توانسته علاوه بر ارائه پنل پیامک رایگان به مشتریان خود در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان نیز فعالیت کند .همچنین تیم ما در سامانه پیام کوتاه پیام رسون این تعهد را به مشتریان خود داده که تا رسیدن آنها به موفقیت در کنارشان خواهد بود و تنها هدف ما جلب رضایت مشتریان است . پس خیلی راحت تبلیغات خود را به سامانه پیام کوتاه شیراز بسپارید و با خرید پنل پیامک رایگان و پنل پیامک صوتی از بهترین و پیشرفته ترین نمایندگی پیامک ایران، به راحتی قله های موفقیت را طی کنید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: