سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

بانک شماه موبایل

29 بهمن 1399 623 0 0

بانک شماره موبایل :

یکی از اساسی ترین موارد در یک نمایندگی پیامک ، بانک شماره موبایل آن است .در واقع زمانی یک تبلیغات پیامکی برای ما بازده مناسب دارد که ارسال پیامک تبلیغاتی را برای بازار هدف خود بفرستیم.

 پنل اس ام اس شیراز  با  در اختیار داشتن  بانک شماره موبایل  سراسر کشور به صورت تفکیک شده ، بانک شماره به صورت استان به استان و منطقه ای و حتی محله و همچنین بانک شماره موبایل مشاغل و اصناف و… برای ارائه به شما آماده کرده  و با خرید هر کدام از پنل اس ام اس  شیراز و با دسترس داشتن بانک شماره به صورت هدفمند می توانید به ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی بپردازید.

 

ما در پیام رسون  برای تمامی کاربرانمان بانک شماره موبایل تفکیک شده در نظر گرفته ایم  تا کاربران پیام رسون  بتوانند به صورت هدفمند پیامک انبوه تبلیغاتی ارسال کنند. و همچنین ما به صورت دائم همیشه به جمع آوری و کامل تر کردن این بانک شماره می پردازیم و ربات هایی رو طراحی کردیم که شبانه روز از سطح اینترنت و سایت دیوار و شیپور و سایت‌هایی که باید شماره را وارد کنند ، به جمع آوری شماره به صورت تفکیک شده و هدفمند  می پردازیم. برای دریافت این شماره ها و همچنین سفارش بانک شماره مختص شغل و حرفه خود حتما با ما تماس بگیرید. این شماره ها برای کاربران پیام رسون به صورت رایگان خواهد بود .

 

 

اعتبار سامانه پیام کوتاه :

زمانی که پنل اس ام اس معتبر را خریداری می‌کنید باید بانک شماره موبایل طبقه بندی شده را در اختیار شما قرار دهد تا بتوانید به شیوه دلخواه خود تبلیغات اس ام اسی  و هدفمند ارسال کنید . دقت داشته باشید که در نمایندگی پیامک شیراز شما برای استفاده از بانک شماره موبایل هیچ هزینه‌ای را پرداخت نمی‌کنید و با خرید پنل اس ام اس شیراز  به تمامی بانک شماره موبایل‌ها دسترسی پیدا می‌کنید و میتوانید تبلیغات پیامکی ارسال نمایید..

 

بانک شماره موبایل‌های پیام رسون به صورت دائمی آپدیت می شود و تا شماره موبایل غیر فعال می‌شود از بانک شماره موبایل  ما نیز حذف می شود. بانک شماره موبایل پیام رسون  بسیار دقیق است و استعلام تمامی شماره‌ها از طرف نمایندگی پیامک مخابرات صورت می‌گیرد، بنابراین زمانی که قصد ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه را داشته باشید می‌توانید با خیال راحت از بانک شماره موبایل پیام رسون  برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه استفاده نمایید.

 

نمایندگی پیام رسون شیراز چه شماره‌هایی در بانک خود پوشش می‌دهد؟ :

بانک شماره موبایل در سامانه پیامک شیراز  تمامی استان‌ها و شهرهای ایران را پوشش می‌دهد. بدین صورت که علاوه بر تفکیک شماره ها بر اساس همراه اول، ایرانسل، رایتل میتوانید به صورت تفکیک شهر یا استان مد نظرتان انتخاب کنید. علاوه بر آن سامانه پیام کوتاه شیراز در بانک شماره موبایل خود از مشاغل به صورت تفکیک شده و جامع کشوری استفده کرده. ارائه دیگر بانک شماره موبایل به صورت کد پستی، منطقه ای و محلی است، که با ورود به قسمت سامانه ارسال انبوه پیامک از روی نقشه، می‌توانید هر قسمت از ایران را که در نظر دارید انتخاب کنید و ارسال پیامک تبلیغاتی داشته باشید.

 

جهت سفارش پنل پیامک شیراز از نمایندگی پیامک اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب