سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 021-2842 3301

قفل پیامک پیام رسون

26 بهمن 1399 596 0 0

امروز هر فردی در گوشی خود از ده ها  اپلیکیشن استفاده می کنند که همین باعث می‌شود روزانه  بیش از ده ها نوتیفیکیشن در پنجره اعلان موبایل خود ببیند که درصد قابل توجهی از این نوتیفیکیشن‌ها را تبلیغات پیامکی به خود اختصاص داده است  که می‌تواند شامل تراکنش‌های بانکی یا اطلاع رسانی فروشگاه ها و... توسط سامانه پیام کوتاه باشد که برای مشتریان و کاربران ارسال می‌کنند. هستند افرادی که فرصت بررسی کردن تمامی این پیام‌ها را ندارند و به دنبال راهی هستند که این تبلیغات پیامکی را دریافت نکنند. 

این کار با فرآیندی که به آن قفل  پیامک می‌گویند، انجام پذیر است. اما این سوال پیش می‌آید که آیا قفل پیامک خوب است یا نه؟ که در ادامه به توضیح آن می پردازیم.

 

 

قفل پیامک برای شماره های دلخواه:

 با بالا رفتن مدل گوشی ها و قویتر شدن سیستم عامل آنها امکانی در هر تلفن همراه و سیستم عامل آن وجود دارد که می تواند پیامک های خاص را قفل کند. بدین صورت که با وارد کردن یک شماره خاص از یک کاربر خاص اس ام اس های دریافتی از سمت آن را قفل خواهید کرد. تفاوتی ندارد مخاطبی که پیام آن را قفل کرده اید یک کاربر عادی است یا یک نمایندگی پیامک، در هر صورت شما قابلیت ارسال اس ام اس را از او گرفته اید. اما این روش نیز مانند بلاک  کردن موقتی است و می توانید پس از مدتی به حالت قبل برگردانید.

 

 

لغو دریافت اس ام اس با مطالعه دقیق هر پیامک :

قفل پیامک در هر سیستم عامل دستورالعمل خاص خود را دارد اما قبل از آن که تبلیغات پیامکی را  قفل کنید پرتکرارترین اس‌ام‌اس‌های خود را بررسی کنید، گاهی یک پیامک برای شما ارسال می شود از یک ارسال پیامک انبوه بوده که حاوی اطلاعات مفیدی برای شما است. برای مثال اس ام اس هایی که از نمایندگی پیامک شیراز برای افراد ارسال می شود در تمامی موارد شامل یک پیشنهاد شگفت انگیز و فوق العاده است یا یک لینک ارزشمند و کاربردی و مهم در آن وجود دارد.

پس حتما اول بررسی کنید و بعد قفل پیامک را فعال کنید. همچنین در برخی از این پیامک ها  شرکت‌ها یا اپراتورهایی که سامانه پیام کوتاه داشته اند به آسایش کاربران خود نیز توجه کردند و برای آنها در پایان تبلیغات اس ام اسی خود یک کد ساده گذاشته اند که برای قفل پیامک از آن کد می توانید به سادگی استفاده کنید.

 

قفل  پیامک با مراجعه به اپراتور:

گاهی برای  قفل هر پیامک کافی است با شماره اپراتور آن ارتباط برقرار کنید اما ما در پیام رسون  به هیچ عنوان این پیشنهاد را به شما نمی کنیم چرا که این کار باعث می‌شود که ارسال اس‌ام‌اس های  کاربردی که بعضاً از یک نمایندگی سامانه پیامک به صورت اختصاصی برای شما ارسال شده است را از دست بدهید و این کار موجب از دست دادن برخی فرصت ها می شود چرا که اکثر سامانه های پیامک از جمله سامانه پیام کوتاه شیراز تمامی ارسال پیامک های خود را با توجه به متن و کاربرد آن پیامک به صورت اختصاصی ارسال می کند.

 

جهت خرید پنل پیامک شیراز از پیام رسون اینجا را کلیک کنید.

09172172039

02128423301

 

برچسب ها:
سامانه پیامک پیام رسون

سهم شما از فروش آنلاین چقدر است؟
برای مشاوره رایگان، با ما تماس بگیرید

021-2842 3301
آخرین مطالب