سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با خطوط عمومی و اختصاصی با پیام رسون

1401-07-30 18:42:26 176 0 0

اگر برای شما هم پیامک تبلیغاتی یا اطلاع‌رسانی آمده یا حتی اگر خودتان صاحب کسب‌‎وکار هستید و می‌خواهید ارسال پیامک تبلیغاتی به مشتریان داشته باشید، حتماً متوجه شدید که این اس ام اس‌ها از خطوط مختلفی ارسال می‌شوند. شاید بپرسید که این خطوط چه تفاوتی با یکدیگر دارند یا اصلاً چرا خطوط مختلفی توسط کاربران استفاده می‌شوند؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال تا پایان این مقاله با نمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون همراه باشید . 

 

 

چرا باید از خطوط پیامکی استفاده کنیم؟

یکی از اصول مهم در امر بازاریابی و رسیدن به فروش بیشتر ارتباط با مشتریان می باشد، برای رسیدن به این امر یک نکته بسیار اهمیت است آن هم این است که  ارتباط بی واسطه با  مشتریان میباشد. این ارتباط تنها از طریق پنل پیامکی میتواند بدون واسطه شکل گیرد . 

پنل پیامکی دو زیر مجموعه دارد به نام های خطوط عمومی و خطوط اختصاصی که در زیر به توضیح هر کدام میپردازیم . 

 

 

خطوط عمومی:

 با شنیدن این اسم این فکر رایج را  می‌کنیم که این  خط به صورت عمومی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد اما دقیقا برخلاف نامی که دارد عمومی نیست و به صورت اشتراکی در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. در واقع خطوط عمومی به صورت امانی در اختیار کاربران است. این خطوط عمومی در بخش‌های از سامانه‌پیامک مورد استفاده است که به ارسال پیامک‌های انبوه می پردازد و علت آن  بخاطر استفاده همزمان چندین کاربر از این خطوط است. خطوط اشتراکی از طرف شرکت تامین کننده پیامک به زیر مجموعه کاربران داده میشود تا از طریق آن اقدام به ارسال پیامک نمایند  این خطوط به صورت رند بوده و و از اپراتور ۱۰۰۰ و اپراتور  ۲۰۰۰ و اپراتور ۳۰۰۰  انتخاب می شود.

 

 

خطوط اختصاصی:

 خطوطی هستند که به صورت اختصاصی به کاربران اختصاص داده می‌شود. این خطوط دارای قابلیت های ارسال و دریافت اختصاصی هستند. انواع مختلف خطوط بر اساس نوع اپراتور دسته بندی و قیمت گذاری می شود. رندی و غیر رندی شماره ها توسط استعلام از مخابرات مشخص می‌شود و معمولاً به تعداد ارقام تکراری بستگی دارد، در واقع می توان گفت هر اپراتور قوانینی را برای تحویل پیامک از فرستنده تعیین کرده است که از این لحاظ موارد گاهی باعث ایجاد تفاوت در سرعت و کیفیت ارسال میشود. در خطوط اختصاصی در اکثر اپراتور ها به نام کاربر ثبت می‌شود و حتی اگر کاربر بخواهد از خدمات شرکت دیگری هم استفاده کند می تواند آن را با خود انتقال دهد.

 

 

بلک لیست

یکی از مواردی که بین خطوط عمومی و اختصاصی مشترک میباشد این است که هر دوی  این خطوط نمی توانند به بلک لیست ارسال پیامک داشته باشند و تنها در صورت تبدیل شدن این خطوط به خدماتی قابل ارسال به بلک لیست هستند.

و نکته دیگری که حائز اهمیت است این است که خطوط عمومی را نمی‌توان به خطوط اختصاصی تبدیل کرد چرا که این خطوط برای ارسال تمام کاربران اختصاص داده شده و اشتراکی محسوب می شود.

 

 

خطوط عمومی یا خطوط اختصاصی ؟: 

در اینجا می توان با قاطعیت گفت که هیچ کدام از این خطوط دارای برتری ویژه‌ای نسبت به دیگری نمی باشد و هر دو از نظر کیفیت و کمیت در یک سطح قرار دارد. اگرچه دارای تفاوت‌های جزئی مانند سرعت ارسال پیامک وجود دارد، اما این مورد هم به صورت مقطعی ممکن است برای هر کدام از خطوط رخ دهد، اما کیفیت در هر دو یکسان است. 

 

 

 

قبل از خرید  خطوط عمومی و اختصاصی باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

معمولاً قبل از خرید هر چیزی باید یکسری نکات را دانست و بر اساس نیاز خرید را انجام داد. شرکت اهورا اطلس فارس برای همکاری و راحتی  شما نکاتی را خاطر نشان کرده که شما با خواندن آن و بسته به شرایط خود بتوانید راحت ترین خرید پنل اس ام اس را داشته باشید

 

- در نظر گرفتن تعرفه خطوط پیامک

 

-  مزایا و معایب هر یک از اپراتورهای ارائه‌دهنده خطوط

 

-اگر میخواهید خطوط اختصاصی سفارش دهید بدان چه کارهای استعلام مربوط به آن زمان بر است و احتیاج به مدت زمان زیادی دارد و باید تا موقع دریافت پاسخ مربوط به استعلام منتظر بمانید.

 

- اگر خط اختصاصی خود را در زمانی غیر از زمان  اداری خریداری کنید باید منتظر پیگیری در روز بعد در زمان اداری باشید.

 

 

پیام رسون

سامانه پیامکی رایگان پیام رسون جزء برترین سامانه پیامک ایران محسوب می‌شود که طی 11 سال فعالیت خود توانسته علاوه بر ارائه پنل پیامک رایگان به مشتریان خود در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان نیز فعالیت کند .همچنین تیم ما در سامانه پیام کوتاه پیام رسون این تعهد را به مشتریان خود داده که تا رسیدن آنها به موفقیت در کنارشان خواهد بود و تنها هدف ما جلب رضایت مشتریان است . پس خیلی راحت تبلیغات خود را به سامانه پیام کوتاه شیراز بسپارید و با خرید پنل پیامک رایگان و و اپراتور های مد نظرتان از بهترین و پیشرفته ترین نمایندگی پیامک ایران، به راحتی قله های موفقیت را طی کنید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

برچسب ها: