سامانه پیامک پیام رسون

پیشرفته ترین سامانه پیام کوتاه در ایران

اگر با روش های درست به بازاریابی پیامکی بپردازید، نه تنها مزاحم مشتری نیستید، بلکه برای او مفید هم خواهید بود. مطالب وبگاه ما را دنبال کنید تا از این موضوع مطلع شوید.

هم اکنون، برای مشاوره رایگان تماس بگیرید: 90000091 (شماره رایگان)

آشنایی با فعال سازی اپراتور 9000 با پیام رسون

1401-07-21 23:10:55 203 0 0

همه کسانی که در کار تبلیغات هستند میدانند که یکی از بهترین راه‌های ارتباط با مشتریان ثابت برای هر کسب‌وکاری، ارسال پیامک و ارتباط از طریق پنل پیامکی با آن‌ها است اما این روش تبلیغ یک مشکل بزرگ دارد آن هم  ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات و یا همان افرادی که پیامک‌های تبلیغاتی سیمکارت خود را مسدود کرده‌اند و نمی‌توان برای آنها پیامک تبلیغاتی ارسال کرد .
اما سامانه پیام کوتاه پیام رسون در این مقاله می‌خواهد به شما راه کاری را یاد دهد که دیگر برای ارسال پیامک تبلیغاتی خود با این مشکل رو برو نشوید پس پیشنهاد میکنم تا پایان این مقاله با نمایندگی پنل پیامکی پیام رسون همراه باشید .

در ابتدا شما را با پنل پیامکی آشنا میکنیم و در بین توضیحات به شما می‌گوییم که برای ارسال پیامک تبلیغاتی به بلک لیست باید چه کاری را انجام دهید . 

 

 

پنل پیامک چیست ؟
پنل پیامکی، یک نرم‌افزار آنلاین و تحت وب است که به شما امکان مدیریت پیامک‌های ارسالی و دریافتی را می‌دهد که هر سامانه پیامک بسته به نوع اختیارات خود میتواند پنل اس ام اس با امکانات مختلف را به کاربران ارائه دهد . 
سامانه‌های پیام کوتاه، برای ارائه پنل پیامکی نیاز به یک سر شماره پیامکی هم دارند که بتوانید با آن‌ها، متون مختلف پیامکی را ارسال کنید. 
به این خطوط پیامکی ، اپراتور نیز گفته میشود که هر کدام شرایط و ویژگی های خاص خودشان را دارند
این اپراتورها را  میتواند به دسته های زیر تقسیم  بندی کرد :


اپراتور 1000
اپراتور 2000
اپراتور 3000
اپراتور 5000
اپراتور 9000
 

برای آشنایی بیشتر با هر کدام از این اپراتورها می‌توانید روی آن کلیک کنید و مقاله مربوط به هر کدام را مطالعه نمایید . اما اپراتوری که  مربوط به‌ جواب سوالی که در ابتدا شد ، می‌باشد اپراتور ۹۰۰۰ است که در ادامه بیشتر به توضیح آن خواهیم پرداخت .


اپراتور ۹۰۰۰

اگر تاکنون آشنایی مختصری با پنل اس ام اس داشته باشید، حتماً می‌دانید که خطوط ارسال کننده پیامک شامل دو دسته‌بندی کلی تبلیغاتی و خدماتی هستند.

 

خطوط تبلیغاتی:

همه خطوط پیامکی در هنگام فعال‌سازی از سوی اپراتور، به‌صورت پیش‌فرض جز دسته‌بندی تبلیغاتی قرار می‌گیرند و با این نوع از سرشماره‌ها می‌توانید انواع پیامک‌های تبلیغاتی، اطلاع‌رسانی، تبریک، تخفیف، آفر و... را ارسال کنید، اما این نکته را گوشه ذهنتان به‌خاطر بسپارید که خطوط تبلیغاتی قادر به ارسال پیامک به بلک لیست مخابرات نیستند. همان مشکلی که کمی بالاتر راجع به آن گفتیم.

 

خطوط خدماتی:

این دسته‌بندی از خطوط، در واقع همان خطوط تبلیغاتی بوده‌اند که با ارائه مدارک خاصی به آن اپراتور و پس از گذشت زمان مشخصی از سوی اپراتور تبدیل به خط خدماتی شده‌اند که از ویژگی خاص خطوط خدماتی، ارسال پیامک به لیست سیاه مخابرات می‌باشد. با استفاده از خطوط خدماتی شما می‌توانید پیامک‌های اطلاع‌رسانی را به مشتریان خود ارسال نمائید اما قادر به فرستادن پیامک‌هایی که تبلیغاتی، آفر یا تبریک هستند، نخواهید بود.

 

حال اپراتور 9000، تنها ارائه‌دهنده سرشماره پیام کوتاه است که خطوط آن از ابتدا خدماتی بوده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن، امکان ارسال پیامک‌های تبلیغاتی، آفر، تخفیف، تبریک تولد و... را به مشتریان ثابت کسب‌وکار شما حتی آن دسته از افرادی که سیمکارت‌شان را در لیست سیاه مخابرات قرار داده‌اند نیز فراهم کرده‌ است.

 

مزایای اپراتور 9000 : 

-امکان ارسال بلک لیست از زمان ثبت خط

-امکان ارسال لینک در پیامک بدون نیاز به ارائه مدارک

-عدم نیاز به تمدید سالیانه خط

-ثبت خط به صورت اختصاصی و امکان دریافت پیامک

-ارسال متن تبلیغاتی و تبریک تولد به مشتریان ثابت و قدیمی

-سرعت ارسال و دریافت بالا

-خطوط 8 رقمی کوتاه و رند

-قابلیت خدماتی نمودن برای افراد حقیقی به سادگی

-قابلیت خدماتی شدن برای افراد حقوقی و سازمان‌های دولتی

-امکان استفاده در وبسرویس و API و افزونه‌های پیامک

 

معایب اپراتور 9000 : 

این اپراتور یکی از محبوب‌ترین اپراتورهای پیامکی در سال 1401 است اما از آن‌جایی که سامانه پیامکی اپراتور 9000 را به صورت 8 رقمی ارائه می‌کند، پس جزء خطوط رند محسوب می‌شود که جهت خرید آن نیاز به پرداخت هزینه بیشتری نسبت به سایر سرشماره‌ها دارد. این نکته مهم را اضافه کنیم که سایر خطوط معمولاً از 7 رقم تا 14 رقم قابل ارائه هستند، اما در مقایسه هزینه خرید خطوط 8 رقمی اپراتورهای مختلف با خط 9000، هزینه خرید خط 9000 تنها در خطوط بسیار رند این اپراتور بسیار بالاست.

 

قیمت گذاری اپراتور 9000 : 

این اپراتور هم به صورت متنی بوده هم پیام صوتی که هزینه هر صفحه پیام کوتاه فارسی آن 18.5 میباشد . اما پیام صوتی آن بر حسب پالس 30 ثانیه ای حساب میشود .یعنی اگر پالس شما کمتر از 30 ثانیه باشد ، تعرفه آن در پیام رسون همان 30 ثانیه در نظر گرفته میشود و اگر بیشتر از 30 ثانیه بود ، دو پالس 30 ثانیه حساب میشود که ضریب هر پالس درنمایندگی سامانه پیامکی پیام رسون 0.3 میباشد .

تعرفه این اپراتور در پیام رسون بسیار پایین بسته شده ، چراکه تیم پیام رسون با توجه به استقبال شما عزیزان تصمیم گرفته که اپراتور 9000 را با بهترین تعرفه به همراهان همیشگی خود ارائه دهد . 

همچنین زمان فعالسازی اپراتور 9000  بین 72 ساعت تا یک هفته میباشد .

 

پیام رسون

سامانه پیامکی رایگان پیام رسون جزء برترین سامانه پیامک ایران محسوب می‌شود که طی 11 سال فعالیت خود توانسته علاوه بر ارائه پنل پیامک رایگان به مشتریان خود در راستای کارآفرینی و ایجاد شغل برای جوانان نیز فعالیت کند .همچنین تیم ما در سامانه پیام کوتاه پیام رسون این تعهد را به مشتریان خود داده که تا رسیدن آنها به موفقیت در کنارشان خواهد بود و تنها هدف ما جلب رضایت مشتریان است . پس خیلی راحت تبلیغات خود را به سامانه پیام کوتاه شیراز بسپارید و با خرید پنل پیامک رایگان از بهترین و پیشرفته ترین نمایندگی پیامک ایران، به راحتی قله های موفقیت را طی کنید.

 

جهت خرید پنل اس ام اس از شیراز اس ام اس همین حالا اقدام کنید .

 

برچسب ها: